Dokumenti

Uzsākta JAUNVEIDOJAMĀ Saldus novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas izstrāde

Saldus novada pašvaldība informē, ka ir uzsākts darbs pie JAUNVEIDOJAMĀ Saldus novada (pašlaik Brocēnu novads un Saldus novads) attīstības plānošanas dokumenta – ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022. – 2038. gadam izstrādes.

Dokumentu plānots izstrādāt līdz 2022.gada aprīlim. Saskaņā ar iepirkumu procedūru dokumentu izstrāde notiek sadarbībā ar vienu no vadošajiem telpiskās plānošanas uzņēmumiem Latvijā – SIA “Reģionālie projekti”.

Ilgtspējīgas attīstības stratēģija ir pašvaldības ilgtermiņa attīstības dokuments, kurā tiek noteikta ilgtermiņa vīzija, stratēģiskie mērķi, prioritātes un galvenās novada teritorijas attīstības perspektīvas.

Dokumenta izstrāde nepieciešama, jo to nosaka normatīvie akti – tā izstrāde ir pašvaldības pienākums. Turklāt pašvaldības attīstības plānošanas dokumenti palīdz sabiedrībai būt labāk informētai par pašvaldības attīstības plāniem.

Izstrādes gaitā tiks nodrošinātas sabiedrības līdzdalības iespējas, kuras iedzīvotāji un citi novada attīstībā ieinteresētie tiek aicināti izmantot, paužot savu viedokli un ierosinājumus novada attīstībai un izaugsmei. Plānoto sabiedrības līdzdalības aktivitāšu plāns:

  1. Iedzīvotāju aptauja (to iespējams aizpildīt līdz 11.04.2021. šeit: https://ej.uz/SaldusAptauja);
  2. Uzņēmēju aptauja (to iespējams aizpildīt līdz 11.04.2021. šeit: https://ej.uz/SaldusUznemeji);
  3. Tematiskās darba grupas (tiks organizētas, lai noskaidrotu dažādu pašvaldības jomu speciālistu vērtējumu un ierosinājumus, plānots organizēt tuvāko 2-4 mēnešu laikā);
  4. Publiskā apspriešana (laika posmā, kas ilgs vismaz 4 nedēļas, iedzīvotāji tiek aicināti paust viedokli par sagatavotajiem priekšlikumiem, kā arī aicināti piedalīties publiskās apspriešanās sanāksmēs, plašāka informācija par to tiks sniegta pēc lēmuma pieņemšanas par dokumenta nodošanu publiskai apspriešanai).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Saldus novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāju Gintu Andersoni, kontaktinformācija: tālrunis 26521488, e-pasts: ginta.andersone@saldus.lv.

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: