Atkritumu šķirošanas punkti

TAS IR VIEGLĀK, NEKĀ ŠĶIET

Ikdienā katram no mums ir sava kārtība, kurā ikvienai lietai ir sava vieta. Ja lietas nav savās vietās, mēs tās kārtojam un šķirojam – zeķes, rotaļlietas, pat garšvielas. Šķirot ir mūsu dabā, tas liek mums justies labāk. Vai tu jau šķiro? Jā! Vienkārši pievieno saviem šķirošanas paradumiem vēl vienu lietu – atkritumus. Šķirot ir vieglāk, nekā šķiet. It sevišķi, ja publiski pieejamo dalītās atkritumu savākšanas vietu skaits tiek palielināts ik gadu.

APSKATI PUBLISKĀS DALĪTĀS SAVĀKŠANAS VIETAS SAVĀ APKĀRTNĒ ŠEIT

Atkritumu dalītās savākšanas punkti Saldus novadā

Esam izveidojuši digitālo karti, kurā ir attēloti atkritumu dalītās savākšanas punkti. Šajos punktos ir novietoti konteineri, kuros var izmest stiklu, papīru, kartonu, plastmasu un metālu.

Atvērt karti jaunā logā

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nekustamā īpašuma nodaļas vides pārvaldības speciālisti Zani Štenceli pa e-pastu: zane.stencele@saldus.lv vai pa tālruni +371 25 725 244.

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: