Dokumenti

Saistošo noteikumu projekts “Par Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” maksas pakalpojumiem” – 13.10.2023. līdz 27.10.2023.

Izsaki savu viedokli par saistošo noteikumu projektu “Par Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs” maksas pakalpojumiem” – 13.10.2023. līdz 27.10.2023.

Pamatojoties uz Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu, kas nosaka, ka saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām, no 2023.gada 13.oktobra līdz 2023.gada 27.oktobrim aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu.

Sabiedrības viedokļu iesniegšanas termiņš no 2023. gada 13.oktobra līdz 2023.gada 27.oktobrim, nosūtot elektroniski Saldus novada pašvaldības aģentūrai “Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs”:

 

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: