Dokumenti

Saistošo noteikumu projekts “Par pabalstiem bārenim un bērnam, kurš palicis bez vecāku gādības, pēc pilngadības sasniegšanas Saldus novadā” – 14.07.2023. līdz 28.07.2023.

Izsaki savu viedokli par saistošo noteikumu projektu: “Par pabalstiem bārenim un bērnam, kurš palicis bez vecāku gādības, pēc pilngadības sasniegšanas Saldus novadā14.07.2023. līdz 28.07.2023.

Pamatojoties uz Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu, kas nosaka, ka saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām, no 2023.gada 14.jūlija līdz 2023.gada 28.jūlijam aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par saistošo noteikumu projektu.

Ņemot vērā to, ka esošo saistošo noteikumu izdošanas pamatojumā ir norāde uz likumu “Par pašvaldībām” un saskaņā ar Pašvaldību likuma Pārejas noteikumu 6.punktu, pašvaldībai ir pienākums līdz 2024. gada 30. jūnijam izdot jaunus saistošos noteikumus.

Sabiedrības viedokļu iesniegšanas termiņš no 2023.gada 14. jūlija līdz 2023.gada 28.jūlijam, nosūtot elektroniski Saldus novada pašvaldības aģentūrai “Sociālais dienests”:

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: