Dokumenti

Grozījumi “Par licencēto makšķerēšanu Ezeres dzirnavu dīķī un Sustes dīķī” – 18.01.2023. līdz 05.02.2023.

No 18. janvāra līdz 5. februārim aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli grozījumiem saistošajos noteikumos par licencēto makšķerēšanu Pakuļu ūdenskrātuvē, Zaņas dzirnavu dīķī, Ezeres dzirnavu dīķī un Sustes dīķī.

Pamatojoties uz Pašvaldību likuma 46. panta trešo daļu, kas nosaka, ka saistošo noteikumu projektu un tam pievienoto paskaidrojuma rakstu pašvaldības nolikumā noteiktajā kārtībā publicē pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē sabiedrības viedokļa noskaidrošanai, paredzot termiņu, kas nav mazāks par divām nedēļām, aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par grozījumiem šādos saistošo noteikumu projektos:

  • Grozījumi 2021.gada 30.novembra Saldus novada domes saistošajos noteikumos Nr.69 “Par licencēto makšķerēšanu Pakuļu ūdenskrātuvē”.
  • Grozījums 2021.gada 6.jūlija Saldus novada domes saistošajos noteikumos Nr.15 “Par licencēto makšķerēšanu Zaņas dzirnavu dīķī”.
  • Grozījums 2021.gada 30.novembra Saldus novada domes saistošajos noteikumos Nr.72 “Par licencēto makšķerēšanu Ezeres dzirnavu dīķī un Sustes dīķī”.

Viedokļu iesniegšanas termiņš no 2023. gada 18. janvāra līdz 5. februārim, nosūtot elektroniski Saldus novada pašvaldībai:

e-pasts: pasts@saldus.lv
e-adrese: _DEFAULT@90009114646

Visi saistošo noteikumu projekti pieejami ŠEIT.

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: