Aptaujas

47
24.04.2020.-17.05.2020.

Kur Jūs iegūstat informāciju par Saldus novada pašvaldības sniegto atbalstu ārkārtējās situācijas laikā?

Aptauja 01

Dalība aptaujā ir iespēja paust savu viedokli un sniegt priekšlikumus par nepieciešamajiem pilnveidojumiem JAUNVEIDOJAMĀ Saldus novada teritorijas attīstībā. Jūsu viedoklis ir ļoti būtisks, tas tiks izvērtēts un ņemts vērā, plānojot novada tālāko attīstību!

Aptaujas mērķis: noskaidrot iedzīvotāju viedokli par JAUNVEIDOJAMĀ Saldus novada attīstības iespējām, esošajām problēmām (Brocēnu un Saldus novados) un to iespējamajiem risinājumiem, kā arī sagatavot priekšlikumus diviem attīstības plānošanas dokumentiem:

  1. Saldus novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijai 2022. – 2038. gadam;
  2. Saldus novada attīstības programmai 2022. – 2028. gadam. Aptauja ir anonīma, un atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā.
  3. Aptaujā iekļauti 20 jautājumi, kas izvietoti secīgi pa tēmām:
  4. respondenta profils;
  5. esošās situācijas novērtējums;
  6. JAUNVEIDOJAMĀ novada nākotne.

Anketas aizpildīšanai nepieciešamas ~10 – 15 minūtes.

Aptauju var aizpildīt arī elektroniski: https://ej.uz/SaldusAptauja

Aptauju var lejuplādēt ŠEIT.

Aizpildītu anketu var iesniegt personīgi Brocēnu vai Saldus novada pašvaldību administrācijas ēkās, pagastu pārvaldēs (iemetot pasta kastēs), bibliotēkās, Saldus TIC Saldū, “Bodnīcā” Brocēnos vai nosūtīt pa pastu Saldus novada pašvaldībai, Striķu ielā 3, Saldū vai elektroniski uz e-pastu ginta.andersone@saldus.lv .

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar:

  • Saldus novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāju Gintu Andersoni, tālrunis 26521488, e-pasts: ginta.andersone@saldus.lv

Paldies!

Saldus novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina piedalīties Saldus novada iedzīvotājus un dienesta klientus aptaujā, kuras mērķis ir novērtēt un pilnveidot Sociālā dienesta darbu.

Anketa ir anonīma un dati tiks analizēti apkopotā veidā.

Anketas aizpildāma līdz 20.novembrim un pieejama šeit:  https://ieej.lv/Ox8Qk

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: