Projekti

Project Featured Image

Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei

Iesniedzējs
Saldus novada pašvaldība
Partneri

nav

Projekta statuss
Īstenots
Kontaktpersona

Ginta Ernšteina
tālr.: 25479827
e-pasts: ginta.ernsteina@saldus.lv

Mērķi un uzdevumi

Īstenojot vietēja mēroga pasākumus, uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem.

Finansējums

Projekta kopējās izmaksas EUR 118 225

Galvenās aktivitātes

Galvenās projekta darbības: slimību profilakses (sirds, asinsvadu un onkoloģisko slimību profilakses) un veselības veicināšanas (fiziskās aktivitātes, lekcijas, praktiskās nodarbības, Veselības dienas u.c.) pasākumi mērķa grupām.

Projekta rezultātā veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumos līdz 2020.gada 1.februārim ir piedalījušies 1987 unikāli mērķa grupas dalībnieki – 261 dalībnieks slimību profilakses pasākumos un 1456 veselības veicināšanas pasākumos.

Laika periodā no 01.01.2020. – 31.10.2023. jāīsteno 226 veselības veicināšanas un primārās slimību profilakses pasākumi.

Atpakaļ

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu, aicinām Jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

Bezmaksas pārlūkprogrammas - visas pārlūkprogrammas nodrošina vienādas pamatfunkcijas un ir viegli lietojamas. Izvēlieties, kuru pārlūkprogrammu vēlaties lejupielādēt: