Pirmdiena,  25. septembris,  2017
 
Vārda dienas:   Rauls, Rodrigo
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+10°C
A, ZA vējš 3.6 m/s
   

  Aktualitātes, pasākumi

  Saldus pamatskola lepojas, ka pēdējo 5 gadu laikā skola aktīvi iesaistījusies 14 dažādos Eiropas un Ziemeļvalstu finansētajos projektos. 
   
  Bērna pasaulē spēlei ir galvenā loma. Spēle bērnam ir tas pats, kas pieaugušajam valoda. Savā ziņā rotaļlietas ir bērna vārdi un spēle ir viņa valoda. 
   
  No 1. septembra līdz 1. decembrim Cieceres internātpamatskola, gatavojoties Latvijas simtgadei, ar Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes projekta “Īstenojam ideju” atbalstu piedalīsies projektā “Kursas saktas gaismas dancis”.
   
  Jā, vēl tikai 25. augusts, “un mierīga sirds”… Bet jau pavisam tuvu ir nākamā - 2017./2018. - mācību gada sākums.
   
  Latvijas 44. atklātajā matemātikas olimpiādē, kuru tradicionāli organizē Latvijas Universitātes neklātienes matemātikas skola, šogad piedalījās arī Pampāļu pamatskolas 5. klases audzēknis Ansis Gustavs Andersons.
   
  Skolu dzīvē maijs ir “cāļu skaitīšanas” mēnesis,  arī mēs esam apkopojuši skolēnu mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu rezultātus. 
   
  18. maijā iestādes projektu koordinatores Dainas Voitānes vadībā  notiks PII “Graudiņš” pedagogu apmācību seminārs par gaismas galdu daudzveidīgo pielietojumu. 
   
  Saldus tehnikums aicina jauniešus apgūt sešas profesijas!
   
  Šogad pirmo reizi iestādes vēsturē atzīmējām baltā galdauta svētkus. Svētkus atklājām ar PII “Pasaciņa” darbinieku izrādi “Sarkangalvītes ceļojums uz bērnudārzu”. 
   
  Šogad aprīlis priecē gan ar sauli, gan lietu, gan krusu, gan sniegu. Arī 26. aprīļa rīts pārsteidza ar laika apstākļiem novada pirmsskolas skolotājas, kas devās uz metodisko dienu Pampāļos.
   
  Ir veiksmīgi īstenots projekts “Ēd! Kusties! Smaidi! Dzīvo veselīgi un droši!”, kura mērķis bija iedvesmot bērnus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs, aktīvs un drošs dzīves veids palīdz būt veseliem un emocionāli līdzsvarotiem, sadarbojoties ar pedagogu, vecākiem un pieaicinātiem lektoriem.
   
  Ir noslēdzies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētais pirmais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2017, kurā noteikti 53 medaļu ieguvēji 16 dažādās profesijās.  Divi laureāti ir no PIKC “Saldus tehnikums”.  
   
  Š. g. 20. aprīlī Saldus novada Izglītības pārvalde organizēja pētniecisko darbu konferenci pamatskolas posma skolēniem. 
   
  Saldus pamatskola realizē trīs Erasmus+ projektus. 
   
  29. augustā Saldū notika tradicionālā skolotāju augusta konference. Šogad tās programma atšķīrās no iepriekšējiem gadiem. 
   
  Bērni pošas uz skolu, un domājams, ka būs tādi, kas pie labākajām vasaras atmiņām nosauks arī interesanto, darbīgo un jautro nedēļu jūlijā, kas tika aizvadīta “Mazo pētnieku vasaras skoliņā”, kuru organizēja Striķu pamatskola un finansiāli atbalstīja “Cemex Iespēju fonds”.
   
  Saldus novada pašvaldības izglītības pārvaldes 2016./2017. mācību gada projekta “Īstenojam ideju!” ietvaros Saldus vidusskola realizē projektu “Domā inovatīvi, rīkojies atbildīgi”. Projekta mērķis ir pilnveidot un dažādot pedagogu mācīšanas metodes e-mācību vidē, uzrunājot jauno paaudzi mūsdienīgi un inovatīvi, izmantojot IT piedāvātās iespējas. Projekta īstenošanas laiks ir no 1.04. līdz 31.10.2017.
   
  Cieceres internātpamatskola ar "Cemex Iespēju fonds" atbalstu sākusi īstenot projektu "Eksaktā domāšana ir modē", kas ilgs no 1. maija līdz 30. oktobrim. Projektā iesaistītas visas 5.- 6. klases - kopā 71 skolēns.
   
  Saldus pirmsskolas izglītības iestāde “Zīlīte” piedalījās nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” izsludinātajā projektu pieteikumu konkursā Saldus un Brocēnu novados un ir saņēmis finansiālo atbalstu projekta pieteikumam "Pēti, domā, dari!".
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Septembris 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  04
  07
  10
  21
  29
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 8. septembris

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017