Sestdiena,  25. marts,  2017
 
Vārda dienas:   Marita, Māra, Mārīte
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+2°C
R vējš 3.1 m/s
   

  Aktualitātes, pasākumi

  Mēs dažkārt globālās izglītības jēdzienu uztveram diezgan šauri un virspusēji. Nepietiek ar to, ka ievietojam kādā interneta portālā matemātikas vai angļu valodas uzdevumus, lai sauktu to par globālo izglītību. 
   
  Pateicoties nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” atbalstam, biedrība “Taurenītis 3” sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestādi “Īkstīte” realizē projektu “Nāc – iepazīsti, radi, eksperimentē kopā!”.
   
  Novada vizuālās mākslas olimpiāde, darbu izstāde un katalogs 2017 skatāmi pielikumā.
   
  Saule pamodusies ar rasas lāsi uz vaiga. Atskrien vējš, un palīdzēs to notraust. 23. februārī sporta skolotājas soļodamas, savukārt, kādu dziesmiņu dungodamas – mūzikas skolotājas – devās uz Saldus speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Cerībiņa”. 
   
  Ir sācies jauns 2017. gads, un katrs no mums ir apņēmies sasniegt jaunus mērķus. Lai sasniegtu mērķi, uz to ir jāiet maziem un neatlaidīgiem soļiem.
   
  Mūsdienās arvien lielāku satraukumu izraisa pieaugošais to bērnu skaits, kuriem ir liekais svars. Iemesli tam ir visdažādākie, bet veidi, kā ar to cīnīties, ir līdzīgi. 
   
  Jau vairākus gadus  pastāv  radoša sadarbība starp novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību un tirdzniecības centru “Akvārijs”. 
   
  2016. gada 23.  novembrī  SPII "Cerībiņa" notika pirmsskolas pedagogu metodiskā diena "Metodes, paņēmieni, rotaļas – pirmsskolas vecuma bērnu valodas attīstīšanai nodarbībās".
   
  Ir noslēdzies Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes projekta “Īstenojam ideju” pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” projekts “Es to protu, tikai ļauj man darīt”. 
   
  Valsts robežsardzes 25.gadadienas pasākumu ietvaros tiek izsludināts prozas un dzejas darbu konkurss “Stāsti par robežsardzi”.
   
  4. novembrī Saldus novada skolotāji no 15 skolām, 8 pirmsskolas izglītības iestādēm un Saldus tehnikuma pulcējās uz svētku pasākumu “Gada Skolotājs 2016”. 
   
  Šī gada septembrī  VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra) apstiprināja Saldus pamatskolas starptautisko Erasmus+ KA2 stratēģisko skolu sadarbības partnerību projektu "Let`s play otside!" (Spēlēsimies ārā!).
   
  Veiksmīgi realizēts Saldus PII “Pasaciņa” projekts “Iepazīsti! Pēti! Domā! Darbojies!”. 
   
  25. novembrī notiks Ripo auto Latvijas sacensību Brocēnu posms -cementvedēju koka auto modeļu ātrumsacensību un auto modeļu dizaina/reklāmas konkurss "CEMEX KAUSS – 2016".
   
  Jau piekto gadu tirdzniecības centrā “Akvārijs” septembra beigās bija skatāma Saldus novada skolu audzēkņu radošo darbu izstāde no dabas materiāliem “Jautrais Miķelis”.
   
  Pirmsskolas izglītības iestādē "Īkstīte" septembris bijis pavisam rosīgs un interesants - noslēdzies projekts "Darbosimies kopā", kura laikā iestāde ar nodibinājuma "Cemex iespēju fonds" atbalstu iegādājusies jaunu koka galdu un solus āra nodarbībām. 
   
  Jau kārtējo gadu, bet šogad tieši olimpiskajā gadā, arī pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa” notika Olimpiskā diena 2016. 
   
  Pateicoties Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes 2016. gada projektam “Īstenojam ideju”, Nīgrandes pirmsskolas izglītības iestāde “Straumīte” līdz š.g. 1. decembrim realizē projektu “Celtniecības materiālu iegāde 2 - 4 gadu vecu bērnu rotaļnodarbībām”, kura mērķis ir dažādot, izmantojot informācijas tehnoloģijas, pedagogu svešvalodu zināšanas un, pielietojot jauniegūtos celtniecības materiālus, pirmsskolas izglītības iestādes “Straumīte” 2 - 4 gadu veci bērni ar rotaļu palīdzību sekmīgāk apgūs nepieciešamo dzīves pieredzi.
   
  Skolēni var iesniegt savas darbus Atlants.lv rīkotajā eseju konkursā, kura tēma šogad ir: “Es un ES”! 
   
  Jau otro reizi AS "Latvijas valsts meži" kopā ar Cūkmenu izsludina pieteikšanos jaunā mācību gada pirmsskolas izglītības iestāžu ekoprogrammai "Cūkmena detektīvi". 
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017

   

  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Marts 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  07
  27
  29
  PIESAKIES JAU TAGAD!
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 3. marts

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017