Pirmdiena,  24. aprīlis,  2017
 
Vārda dienas:   Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+7°C
ZA vējš 1.9 m/s
   

  Aktualitātes, pasākumi

  Š. g. 20. aprīlī Saldus novada Izglītības pārvalde organizēja pētniecisko darbu konferenci pamatskolas posma skolēniem. 
   
  Saldus pamatskola realizē trīs Erasmus+ projektus. 
   
  8. aprīlī četri mūsu novada skolu audzēkņi piedalījās Kurzemes reģiona vizuālās mākslas olimpiādē 5.-12. klasei Tukumā. Saldeniekiem veicās lieliski! Skat. prezentācijā.
   
  Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde sadarbībā ar Zinātkāres centru "ZINOO Liepāja" organizē sākumskolēnu zinātniskās dienas 2017. gada 6. un 25. aprīlī. 
   
  Saldus novada pašvaldības izglītības pārvaldes 2016./2017.mācību gada projekts “Īstenosim ideju!” pirmsskolas izglītības iestādē “Graudiņš” ir “Gaismas galds gaišākai nākotnei”.
   
  PII “Īkstīte” piedalās Saldus novada Izglītības pārvaldes 2017. gada projektā “Īstenojam ideju”, kurā ieguva finansējumu projektam “Es uzvilku lindraciņu, latvju svētkus godinot”.  
   
  Sadarbībā ar nodibinājumu "CEMEX Iespēju fonds" Saldus speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē  "Cerībiņa" tiek realizēts projekts "Sensorās vides telpa" (02.01.2017.- 26.05.2017.).
   
  29. martā PII ”Zīlīte” pulcējās novada pirmsskolas skolotājas uz metodisko apvienību “Mācīšanās caur rotaļu jaukta vecuma bērnu grupā”.
   
  Pirmsskolas izglītības iestāde “Zīlīte” piedalās Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes 2017. gada projektā “Īstenojam ideju”, kurā ieguva finansējumu projektam “Es dzīvoju Latvijā!”.    
   
  Pampāļu  pamatskola ir apstiprinājusi savu dalību Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parks (LiepUZIP) projektā “Dienasgrāmata  2017”,  kura mērķis ir izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām.
   
  Mēs dažkārt globālās izglītības jēdzienu uztveram diezgan šauri un virspusēji. Nepietiek ar to, ka ievietojam kādā interneta portālā matemātikas vai angļu valodas uzdevumus, lai sauktu to par globālo izglītību. 
   
  Pateicoties nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” atbalstam, biedrība “Taurenītis 3” sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestādi “Īkstīte” realizē projektu “Nāc – iepazīsti, radi, eksperimentē kopā!”.
   
  Novada vizuālās mākslas olimpiāde, darbu izstāde un katalogs 2017 skatāmi pielikumā.
   
  Saule pamodusies ar rasas lāsi uz vaiga. Atskrien vējš, un palīdzēs to notraust. 23. februārī sporta skolotājas soļodamas, savukārt, kādu dziesmiņu dungodamas – mūzikas skolotājas – devās uz Saldus speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Cerībiņa”. 
   
  Ir sācies jauns 2017. gads, un katrs no mums ir apņēmies sasniegt jaunus mērķus. Lai sasniegtu mērķi, uz to ir jāiet maziem un neatlaidīgiem soļiem.
   
  Mūsdienās arvien lielāku satraukumu izraisa pieaugošais to bērnu skaits, kuriem ir liekais svars. Iemesli tam ir visdažādākie, bet veidi, kā ar to cīnīties, ir līdzīgi. 
   
  Jau vairākus gadus  pastāv  radoša sadarbība starp novada vizuālās mākslas skolotāju metodisko apvienību un tirdzniecības centru “Akvārijs”. 
   
  2016. gada 23.  novembrī  SPII "Cerībiņa" notika pirmsskolas pedagogu metodiskā diena "Metodes, paņēmieni, rotaļas – pirmsskolas vecuma bērnu valodas attīstīšanai nodarbībās".
   
  Ir noslēdzies Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes projekta “Īstenojam ideju” pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” projekts “Es to protu, tikai ļauj man darīt”. 
   
  Valsts robežsardzes 25.gadadienas pasākumu ietvaros tiek izsludināts prozas un dzejas darbu konkurss “Stāsti par robežsardzi”.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017

   

  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu
  < Aprīlis 2017 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  14
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2017. gada 7. aprīlis

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017