Pirmdiena,  22. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Irīda, Īrisa, Airisa
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+8.4°C
vējš 0.5 m/s
   
  25. oktobrī plkst. 19.00 Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts aicina iedzīvotājus uz sarunu Ezeres kultūras namā.
   
  31. oktobrī plkst. 17.00 Skrundas muižā notiks svētku pasākums "Gada Skolotājs 2018", kurā īpašu PALDIES par ieguldīto darbu 2017./2018. mācību gadā teiksim titula "Gada Skolotājs 2018" un "Gada Vadītājs 2018" nominantiem.
   
  Maris Kalējs Pasaules Čempionātā armvrestlingā izcīja zelta medaļu ar labo roku.
   
  Šonedēļ sākas būvdarbi vides un infrastruktūras sakārtošanai Nākotnes ielas kvartālā Saldū.
   
  Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" 2018. gada novembrī Rīgā plāno rīkot bezmaksas apmācības uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem un citām ieinteresētām personām, kas vēlas iesaistīties mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) izglītošanā par patērētāju aizsardzības pamatjautājumiem.
   
  Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Gateway&Partners, Finanšu institūcija ALTUM, LIAA, LTRK aicina uzņēmējus un sadarbības partnerus uz semināru/apmācībām “Kas ir jāzina, uzsākot darbību eksporta tirgos!”.  
   
  Saldus novada pašvaldība piedāvā nomāt zemi Zirņu pagastā.
   
  Pabeigti būvdarbi  Saldus pilsētas vēsturiskajā centrā – Tirgotāju un Peldu ielās. Objekta nodošana ekspluatācijā paredzēta divu mēnešu laikā pēc būvdarbu pabeigšanas.
   
  Augot klientu pieprasījumam pēc vienkāršiem risinājumiem, lai veiktu savus finanšu darījumus, SEB banka turpina paplašināt attālināti pieejamo finanšu pakalpojumu klāstu.  
   
  Pirmdien, 15. oktobrī, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts tikās ar Latvijas Ģenerāļu kluba vadītāju-viceadmirāli Gaidi Andreju Zeibotu.
   
  2018.gada 3.novembrī Saldus vidusskolā notiks Saldus novada jauniešu forums. Foruma mērķi:             Informēt par notikušajām aktivitātēm projektā „Jaunieši Saldus novadam”; Veicināt Saldus novada jauniešu, jaunatnes darbinieku un lēmumu pieņēmēju sadarbību; Informēt par dažādām iespējām un to izmantošanu mērķu sasniegšanai; Apkopot ieteikumus jaunatnes darbam un pašvaldības atbalstam 2019.gadam.
   
  Saldus novada pašvaldība aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē.
   
  Laikā no šī gada 8. līdz 12. oktobrim Kurzemes pašvaldību un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji kopā ar Lietuvas pašvaldību darbiniekiem devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju un Vāciju, lai programmas Interreg Latvija-Lietuva projekta “Clean Brownfields” ietvaros iepazītos ar šo valstu pieredzi degradētu teritoriju sakopšanā. 
   
  Saldus novada pašvaldība 04.12.2018. Striķu ielā 3, Saldū rīko trešo publisko izsoli ar augšupejošu soli īpašumam Saldū, pirmpirkuma tiesīgo nav:
   
  Pašvaldības aģentūra “Socilais dienests” rīko publisku mutisku izsoli ar augšupejošu soli vieglajai automašīnai HYUNDAI H1.
   
  5. oktobrī Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu attīstības padome apstiprinājusi “Kurzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plānu 2017.–2020.gadam”. Tas nozīmē, ka pašvaldības var turpināt darbu pie sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pilnveides, kā arī sākt nepieciešamās infrastruktūras  attīstību Kurzemē.
   
  Šodien, 10. oktobrī, svinīgi tika atklāts rekonstruētais pašvaldības autoceļš “Gaļas kombināts-Straumēni” teritorijā.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka atkārtoti tika veiktas analīzes avotiem, kuri atrodas uz pašvaldības īpašumā esošās zemes Skolas ielā 1A, Saldū un avotam pie Sātiņu pamatskolas.    
   
  Pēc pavadītas siltas un saulainas vasaras, laiks strauji ir kļuvis vēsāks, un kā liecina pieredze, katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu.
   
  4. oktobrī Saldus novada pašvaldībā ar domes vadību un Izglītības pārvaldes speciālistiem tikās Latvijas Universitātes pārstāvji – rektors Indriķis Muižnieks, Reģionālā centra direktore Gunta Kraģe un Kuldīgas filiāles direktore Ruta Karloviča.
   
  Pasaulē nav nekā vērtīgāka par ģimeni. Par vietu, kur Tevi gaida, tiklīdz esi izgājis pa durvīm. Par vietu, kur Tevi sapratīs arī tad, kad veiksmei nav bijusi īstā diena.
   
  Saldus novada pašvaldības  Zvārdes pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar šā gada 31.oktobri izbeidz  sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam. 
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Oktobris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  07
  08
  22
  29


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 11. oktobris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017