Svētdiena,  21. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Severīns, Urzula
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+2.5°C
bezvējš
   
  Vakar, 15. augustā, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts piedalījās Kurzemes biznesa kluba pasākumā Saldū, kur tikās Saldus novada uzņēmēji un viesi.
   
  23. augustā plkst 16.00 Saldus mākslas skolā norisināsies jauno audzēkņu uzņemšana.
   
  Trešdien, 15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.
   
  Ar sirsnīgām Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieka Raivja Zīrupa un sadraudzības padomes vadītāja Liderbahā Uves Reitmeiera (Uwe Reithmeier) uzrunām  sestdienas pievakarē tika atklāta Saldus un sadraudzības pilsētu mākslinieku izstāde.
   
  Paziņojums (13.08.2018.)
  Saldus novada pašvaldība informē, ka saskaņā uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas informāciju, Saldus novada domes 2018. gada 24. maija sēdē apstiprinātais “Lokālplānojums bijušās dārzkopības sabiedrības teritorijai “Aronija” Zirņu pagastā un Saldus pagastā, Saldus novadā” ir īstenojams sākot ar 2018. gada 13. augustu.  
   
  Šodien raidījuma "Tautas Panorāma" komanda dodas uz Saldu, lai uzklausītu, Saldus novada iedzīvotāju viedokli par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka augustā ir saņemts ziņojums no Veselības inspekcijas par Saldus ezera peldvietas ūdens kvalitāti.
   
  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un AS "CITADELE" atbalstu organizē uzņēmēju LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumu. 
   
  Dienas garumā rīta ielu koncertos, festivālā un zaļumballē  muzicēs 14 kapelas un muzikantu grupas  no Latvijas un Lietuvas!
   
  Lai ilgtermiņā nodrošinātu klientiem nepārtrauktu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi,  “Sadales tīkls” šogad Saldus un Brocēnu novada teritorijā atjaunos vidējā sprieguma un zemsprieguma elektrotīklu 58 km garumā. 
   
  Aicinām nevalstisko organizāciju, valsts un pašvaldību iestāžu, kā arī citus interesentus  - aktīvus sabiedrības pārstāvjus, pieteikties konferencei par sabiedrības līdzdalību “INFORMĒŠANA -> LĪDZDARBĪBA”.
   
  Saldus novada Pampāļu pagasta pārvalde piedāvā iegādāties divus nekustamos īpašumus.
   
  Attīstot uzņēmējdarbību Saldus novadā, uzņēmums A/S “Delta LV” piedāvā jaunas darba vietas autovadītājiem ar CE kategorijas autovadītāja apliecībām.
   
  Āfrikas cūku mēra (ĀCM) skartajā Saldus novada SIA “Druvas Unguri” fermā līdz šim likvidētas un uz uzņēmumu “Grow energy” iznīcināšanai nogādātas 3294 cūkas, informēja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Ilze Meistere.
   
  Kad esam mazi, mums ļoti gribas izaugt lieliem. Izauguši, mēs apjaušam, ka skaistākā un laimīgākā zeme ir Bērnība.  
   
  Piektdien Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sasauca ārkārtas Saldus sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēdi, kurā piedalījās arī SIA "Druvas Unguri" valdes priekšsēdētājs Teovils Stengrevičs un PVD pārstāvji.
   
  Sākot no šā gada augusta Attīstības finanšu institūcijas ALTUM klienti pieteikumus valsts atbalsta programmu finansējuma saņemšanai un tam nepieciešamos dokumentus varēs iesniegt tikai elektroniski. 
   
  Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais Āfrikas cūku mēra (ĀCM) uzliesmojums mājas cūkām kopš pirmā uzliesmojuma 2014. gadā - slimība konstatēta Saldus novada SIA "Druvas Unguri" cūku novietnē ar 15 570 cūku lielu ganāmpulku, informē Pārtikas un veterinārais dienests (PVD).
   
  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 9. augusta semināru "Kafija ar ekspertu", Saldū. 
   
  Saldus novada pašvaldība projekta ietvaros piedāvā topošajām māmiņām BEZMAKSAS veselības vingrošanas ciklu augustā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Oktobris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  07
  08
  22
  29


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 11. oktobris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017