Trešdiena,  17. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Gaits, Karīna, Gaitis
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+5.4°C
bezvējš
   
  Rūpējoties par drošību pilsētā, Saldus novada pašvaldības Transporta kustības drošības un komercpārvadājumu licencēšanas komisija lēma uzklāt marķējumu "ātruma trepe", lai pievērstu transportlīdzekļa vadītāja uzmanību un samazinātu braukšanas ātrumu.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tika veiktas analīzes avotā, kurš atrodas uz pašvaldības īpašumā esošās zemes Skolas ielā 1A, Saldū, ūdenim, lai noteiktu, vai tas atbilst dzeramā ūdens kvalitātei.  
   
  Druvas kultūras centra Amatnieku centra rokdarbnieces Zinta Vārpiņa, Zaiga Ceimere, Dace Sermolīte, Līvija Petrovica un Aina Delvere sagatavojušas lielisku dāvanu Latvijas Simtgadē – Saldus novada etnogrāfiskos cimdus.
   
  14. jūnijs ir skarba un netaisna diena Latvijas vēsturē, kad tika izjauktas ģimenes un salauzti likteņi.
   
  Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju ir izveidojusi jaunu policijas trafarējuma vizuālo identitāti.
   
  2018.gada 23.aprīlī tika noslēgts finansēšanas līgums starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Kurzemes plānošanas reģionu par Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas projekta  LLI – 303, “Dzīve tīrākā vidē - labākai nākotnei !” (“Clean Brownfields”) īstenošanu.  
   
  Šodien, 13. jūnijā, tika parakstīts būvdarbu līgums starp Saldus novada pašvaldību un SIA  “Saldus ceļinieks” par Lielās ielas pārbūvi (posmā no Skrundas ielas līdz Dzirnavu ielas satiksmes mezglam) Saldus pilsētā un Novadnieku pagastā.
   
  Lai rosinātu skolēnus vasaras brīvlaikā stiprināt savu veselību un fizisko aktivitāti, 2018. gada jūlijā un augustā biedrība “Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Saldus novada skolām rīko 4 vasaras diennakts nometnes bērniem (7 līdz 13 g.vec.).
   
  Ar vienbalsīgu klātesošo desmit deputātu lēmumu šodien, 8. jūnijā, par Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieku apstiprināts Raivis Zīrups.
   
  Ar vienbalsīgu klātesošo trīspadsmit deputātu lēmumu šodien, 8. jūnijā, par Saldus novada domes priekšsēdētāju apstiprināts Māris Zusts.  
   
  Foto: Miks Puķītis Ceturtdien, 7. jūnijā, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā par godalgām cīnījās jauniešu un amatieru grupu sportisti. B16 konkurencē puišiem dramatiskā cīņā, Saldus BMX klubu "Ozolēni" pārstāvošais braucējs, Niks Rožukalns finišēja otrajā vietā.
   
  Šodien, 08.06.2018., domes sēdē, es atkāpos no Saldus novada domes priekšsēdētāja amata.  
   
  Latvijas Simtgadei tika veltīta konferencē Sanktpēterburgā ar kultūras programmu piedalījās Saldus novada Druvas Kultūras centra deju kolektīvs „Druva” un akardeonistu duets, kopā – 25 dalībnieki.
   
  Šodien, 8. jūnijā, plkst. 8.30 Domes sēžu zālē Striķu ielā 3 notika Saldus novada domes ārkārtas sēde.
   
  Saldus novada būvvalde paziņo, ka 2018.gada 1.jūnija sēdē tika pieņemts lēmums „Par detālplānojuma Kārklu ielai un tai pieguļošajai teritorijai Saldū 1. redakcijas apstiprināšanu, nodošanu sabiedriskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai” (protokols Nr.29, 1§).
   
  Saldus novada pašvaldība piedāvā nomāt zemi Ezeres pagastā.
   
  Projekta “Kurzeme visiem” ietvaros  tiek organizētas bezmaksas individuālas konsultācijas visiem, kas kaut reizi ir padomājis  par iespēju palīdzēt bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības. 
   
   No 2018. gada 7. jūnija visiem interesentiem būs iespēja tiešsaistē vērot bezmaksas lekciju un diskusiju kursu “Zinošas ģimenes - stipras ģimenes!”, kur lektori kopā ar dažādu nozaru ekspertiem diskutēs par tādām ģimenei un vecākiem aktuālām tēmām, kā finanšu pratība, laulības tiesiskie aspekti, ģimenes attiecību veidošana, psiholoģiskie un ētiskie aspekti u.c.
   
  Šodien, 5. jūnijā, Saldū viesojās Moldovas vēstnieks Latvijā Eugen Revenco, kurš bija patīkami pārsteigts par saldenieku viesmīlību.
   
  Gatavojoties Latvijas Radio 2 projekta “Gadsimta garākā Līgodziesma” kulminācijai, no 28. maija līdz vasaras saulgriežiem Latvijas Radio 2 ēterā skanēs īpašs raidījumu cikls “Ielīgošana”. Rīta programmas laikā no plkst. 10.00 ētera vadītāji sazināsies ar Latvijas novadu koriem un folkloras kopām, stāstot par garākās līgodziesmas skandināšanas norisi 21. jūnijā un klausītāju iespējām pievienoties dziedātāju pulkam visā Latvijas teritorijā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu
  < Oktobris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  07
  08
  22
  29


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 11. oktobris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017