Trešdiena,  21. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Andis, Zeltīte
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-0.9°C
bezvējš
   
  27.  septembrī plkst. 17.30 Skrundas kultūras namā, Lielajā ielā 1a, Skrundā, notiks informatīva sanāksme par dabas lieguma “Ventas un Šķerveļa ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādi turpmākajam 12 gadu periodam.
   
  No 19. - 23. oktobrim Saldū norisinājās Eiropas Jauniešu parlamenta 30. reģionālā sesija. Šeit pulcējās apmēram 100 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Īrijas, Šveices, Norvēģijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Kipras un citām Eiropas valstīm.  
   
  26. oktobrī Saldū notiks Saldus novada amatiermākslas kolektīvu vadītāju un speciālistu svētku pasākums “Kristāla Zirgs”, kurā tiks pasniegtas Gada balvas  par mākslinieciski kvalitatīvu/augstvērtīgu darbu un veiksmīgiem pasākumiem amatiermākslas popularizēšanā  2017./2018. gada sezonā.  
   
  Saldus novada pašvaldība sveic Latvijas 100. dzimšanas dienā!
   
  Svētdien, 18. novembrī, plkst. 11.00 notiks svinīgā Saldus novada domes sēde, kad par novada himnu oficiāli tiks apstiprināta saldenieku Ērika Ķiģeļa un Māra Čaklā dziesma “Saldus saule”.  
   
  Saldus novada pašvaldība informē par darba laika izmaiņām.
   
  Informējam par satiksmes ierobežojumiem šajā nedēļas nogalē!
   
  Latvijas Valsts simtgades svinības Saldus pilsētā un novadā tiks atzīmētas ar krāšņiem un skaistiem pasākumiem.
   
  Gaidot Latvijas Valsts simto dzimšanas dienu, aicinām Saldus novada iedzīvotājus un viesus iesaistīties īpašā akcijā un izteikt savu novēlējumu Latvijai un savam novadam simtgadē!
   
  Šodien, 9. novembrī, jau devīto reizi tika svinēta Sociālo darbinieku diena, kurā tika teiks īpašs paldies darbiniekiem par ieguldīto darbu.
   
  Attīstības finanšu institūcija ALTUM biznesa uzsācējiem visā Latvijā šī gada pirmajos deviņos mēnešos uzņēmējdarbības uzsākšanai aizdevumus piešķīrusi vairāk nekā 8,2 miljoni eiro apmērā, kas ir lielākais apjoms pēdējo piecu gadu laikā.
   
  Uzņēmējdarbības atbalsta grantu remigrantu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Kurzemē saņēmuši 5 projekti, izmantojot visu reģionam pieejamo finansējumu 36 000 EUR apmērā.
   
  Svētdien, 11. novembrī, Saldus pilsētā tiks atzīmēta Lāčplēša diena, kas ir Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas diena, ko atzīmē kopš 1919. gada 11. novembra.
   
  Ilustratīva bilde pexels.com Ziemassvētku laiks vairs nav aiz kalniem un jau drīz sāks gaisā virmot piparkūku smarža, cilvēkos iemājos brīnuma un svētku sajūta. Šāda sajūta ir nepieciešama ikvienam no mums, neatkarīgi no tā vai mēs dzīvojam mīlošā ģimenē vai par savām mājām saucam sociālās aprūpes centru.
   
  No 31. oktobra līdz 1. novembrim Kurzemes pašvaldību, sociālo dienestu, nevalstisko organizāciju, valsts sociālās aprūpes centru un mediju pārstāvji projekta “Kurzeme visiem”  ietvaros devās pieredzes apmaiņas braucienā, lai iepazītu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un personām ar garīga rakstura traucējumiem Rīgā.
   
  Informējam, ka 11. novembra vakarā no plkst. 16.00 Saldus pilsētā būs noteikti satiksmes ierobežojumi.
   
  14. novembrī Saldus novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru organizē Kurzemes uzņēmēju tikšanos Saldū. Uz šo pasākumu ir aicināts IKVIENS Saldus novada uzņēmējs.
   
  Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs - 1811.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka visas ieejas kartes uz š.g. 18.novembra Saldus novada svētku liekoncertu “Man Saldus novads – mana Latvija”  izņemtas!
   
  31. oktobra vakarā Skrundas muižā tika sumināti Saldus novada pedagogi pasākumā “Gada skolotājs 2018”.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Novembris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017