Ceturtdiena,  20. jūlijs,  2017
 
Vārda dienas:   Ramona, Ritma
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+21°C
ZA vējš 1.9 m/s
     

    Sumināja Saldus novada sportistus par sasniegumiem 2016. gadā

    19. marts 2017, 12:34 2017 drukāt
    18. martā notika labāko Saldus novada sportistu, treneru un sporta darbinieku sumināšanas pasākums “Sporta Zvaigzne 2016”.
    Piemiņas kausu par mūža ieguldījumu sportā saņems Arvīds Brucis.

    Visas pasākuma fotogrāfijas pieejamas šeit: https://www.failiem.lv/u/est427na

    Sporta skolotāji, kuri ar audzēkņiem piedalās Latvijas mēroga sacensībās:
    Inta Grinberga – “Latvijas Gada sporta skolotājs” fināliste;
    Lāsma Rumpe;
    Aļģimants Pileckis;
    Sanita Stepanova;
    Irēna Vāce;
    Uldis Eversons;
    Zigurds Zeps.
     
    Sporta organizatori par nesavtīgu darbu:
    Juris Kinstlers;
    Jānis Pērkons;
    Kaspars Circenis;
    Ieva Ģērmane;
    Inga Jurševska.

    Treneri:
    Raivo Tuka;
    Jānis Andžāns;
    Pēteris Višņēvics;
    Miks Puķītis;
    Andris Gonts;
    Igors Miņenko ;
    Mārtiņš Vitte;
    Andris Markavs;
    Mārīte Pinte;
    Gatis Baumanis;
    Marina Dambe;
    Jurģis Pučka;
    Madars Roga.
     
    Sportisti, kuriem ir augsti sasniegumi pasaules un Eiropas čempionātos:
    1. Edgars Bergs – Riodežaneiro paralimpisko spēļu lodes grūšanas sacensībās izcīnīja bronzas medaļu ar rezultātu 14,55 metri;
    2. Guntars Mankus – 1. vieta Pasaules čempionātā rogainingā mix grupā;
    3. Uģis Žaļims – 3. vieta pasaules kausa izcīņā divniekos kopvērtējumā bobslejā;
    4. Gatis Zolmanis –3. vieta ČZ pasaules čempionātā;
    5. Nauris Pelsis – 5. vieta pasaules Universitāšu čempionātā Lodzā, 2. vieta Eiropas čempionātā sporta bridžā;
    6. Virves vilkšanas komanda “Saldus” – 6. vieta Pasaules čempionātā MIX grupā 600 kg: Laura Davidauska, Liene Reisa, Sabīne Šterna, Anna Andersone, Biruta Mažrima, Aleksandrs Šalājevs, Andris Markavs, Mārtiņš Vitte, Māris Mažrims, Kristaps Peterlēvics, Rihards Briedis
    7. Raivis Zīrups – 17. vieta pasaules čempionātā, 12. vieta Eiropas čempionātā bobslejā četriniekos;
    8. Ronalds Rītiņš – 2. vieta Eiropas čempionātā BMX;
    9. Niks Rožukalns - 2. vieta Eiropas čempionātā BMX B-14grupā;
    10. Kristaps Vekša – 3. vieta Eiropas čempionātā BMX EM (pro) grupā;
    11. Raivita Koreņika – 10. vieta Eiropas čempionātā basketbolā U-16;
    12. Līga Velvere – 13. vieta pasaules čempionātā telpās, 17. vieta Eiropas čempionātā, Latvijas čempione vieglatlētikā 400 metru barjerskrējienā.
     
    Sportisti, kuriem ir augsti sasniegumi Baltijas čempionātos:
    1. Undīne Ulmane – 2. vieta Baltijas čempionātā Q dāmu klasē kvadracikliem;
    2. Rūdolfs Zērnis – 2. vieta Baltijas čempionātā orientēšanās sportā;
    3. Emīls Zērnis – 2. vieta Baltijas čempionātā orientēšanās sportā;
    4. Karīna Klāra Miķelsone – 1. vieta 100 metru barjerskrējienā, 200 metru skrējienā, 3. vieta Baltijas valstu sacensībās;
    5. Uvis Strazdiņš – 3. vieta kārtslēkšanā  Baltijas valstu sacensības, 1. vieta U-16;
    6. Kristiāns Dāvis Līcītis – 1. vieta “Viljandi Bash” dirt, Simple session qualification, uzstājies vairāk nekā 20 šovos;
    7. Karīna Beķere – 1. vieta džudo;
    8. Nelda Žentiņa – 1. vieta Wurth Ziemas kauss Dāmu klasē;
    9. Oskars Zērnis – Latvijas čempions orientēšanās sportā;
    10. Vladimirs Kaļmuks – Latvijas čempions grieķu-romiešu cīņā;
    11. Raivo Dešins – 1. vieta svarcelšanā U-14;
    12. Ivars Valtass – Latvijas čempions orientēšanās sportā sprintā;
    13. Ilze Bruce – Latvijas čempione orientēšanās sportā dažādās distancēs;
    14. Modris Žentiņš -  1. vieta supersprintā 2WD OPEN klasē, 333 Ziemas kauss FWD klasē, Wurth Ziemas kauss klase FWD Ziemas karalis;
    15. Mudīte Šteina – Latvijas čempione orientēšanās sportā stafetē;
    16. Varis Žentiņš – Latvijas čempions supersprintā 2wd klasē;
    17. Silvija Penkule – Latvijas čempione orientēšanās sportā stafetē;
    18. Monta Pareiza – Gada balvas ieguvēja konkūrā junioriem;
    19. Uldis Brucis – Latvijas čempions orientēšanās sportā stafetē;
    20. Līga Bitmane – Latvijas čempione orientēšanās sportā maratonā;
    21. Andris Meļķerts – Latvijas čempions orientēšanās sportā maratonā;
    22. Jauniešu virves vilcēju komanda – Latvijas čempioni laukā un telpās – Sandis Šterns; Kaspars Pļavnieks, Mārtiņš Kalvāns, Kalvis Stepanovs, Sandra Lūsiņa, Reinis Rozenbahs, Madars Darkevics, Kristians Šancs;
    23. Helēna Šaule - Gada balvas ieguvēja konkūrā ar 1. grupas ponijiem;
    24. Agris Vītoliņš – 1. vieta ziemas peldēšanā 450 metru distancē;
    25. Olga Žukoviča – 1. vieta ziemas peldēšanā 50 metru distancē;
    26. Inga Mankus – 1. vieta ziemas peldēšanā 50 metru distancē;
    27. Lakrosa komanda “Druvas dinamīts” – Latvijas čempioni lakrosā – Jurģis Pučka, Gatis Zeps, Sandis Liekniņš, Māris Jansons, Gints Gūtmanis, Edgars Reihlers, Mareks Rubulis, Kaspars Siksna, Kārlis Trankalis, Edgars Romanovskis, Kristaps Liepa, Andis Zīle, Edžus Dālmanis, Kristers Kravinskis, Roberts Pučka, Agnis Saulītis, Roberts Kravinskis, Ritvars Vilks, Jurijs Mozžerikovs, Jēkabs Stengrevičs, Ģirts Stromčinskis, Kristers Keninsbergs;
    28. Eva Rozīte-Ņikitina – Latvijas čempione klasiskajā volejbolā;
    29. Renāte Dambe – 1. vieta vieglatlētikā, 3. vieta Latvijas Olimpiādē stafetē;
    30. Līva Freimane – 3. vieta Latvijas Olimpiādē stafetē;
    31. Laura Andersone – 3. vieta Latvijas Olimpiādē stafetē;
    32. Reinis Pēteris Gonta – 1. vieta svarcelšanā jauniešiem, 2. vieta Latvijas Olimpiādē;
    33. Svens Jānis Andžāns – 3. vieta Latvijas Olimpiādē svarcelšanā;
    34. Amanda Otto – Gada balvas ieguvēja konkūrā ar 2. grupas ponijiem;
    35. Žanna Matvijuka – 3. vieta Latvijas Olimpiādē svarcelšnā;
    36. Artūrs Brencis – Latvijas čempions skijoringā;
    37. Aigars Aleksandrovs – FINSO lielmeistars novusā;
    38. Pēteris Līkums – Latvijas čempions skijoringā;
    39. Tīna Leite – Latvijas republikas Nacionālā čempione ar 1. grupas ponijiem
    40. Roberts Zolmanis – Latvijas čempions skijoringā;
    41. Mārtiņš Antons – Latvijas čempions skijoringā;
    42. Linards Jasons – Latvijas čempions mini bagiju ieskaitē;
    43. Raivis Zolmanis – Latvijas čempions skijoringā, retro motokross 40+;
    44. Mikus Neško – Latvijas čempions skijoringā;
    45. Saldus novada basketbola izlase – 3. vieta Latvijas olimpiādē – Edgars Buiķis, Toms Celmiņš, Jānis Līcītis, Salvis Mētra, Juris Patmalnieks, Roberts Šmīdriņš, Kaspars Baumanis, Rolands Nārķis, Krists Pīternieks, Rendijs Feikners, Kārlis Žunda, Kārlis Apsītis, Jānis Bāča, Roberts Stumbris.
    Biedrību vadītāji un sacensību organizatori:
    1. Biedrība “Liesma” Juris Zilvers – par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    2. Orientēšanās klubs “Saldus” Oskars Zērnis – par dažādu sacensību organizēšanu;
    3. Biedrība “Akva Vitamīns” Agris Vītoliņš, Kristaps Vaģelis – par aktīvu darbu un sacensību organizēšanu;
    4. Jānis Ozoliņš –  veterānu basketbols;
    5. Biedrība “EVE autosports” Iveta un Gatis Krastiņi – par auto sacensību organizēšanu;
    6. Vilnis Bents – par  futbola čempionātu organizēšanu;
    7. Biedrība “Burbuļi” Liene Kulberga – par pasākumu organizēšanu uz ūdeņiem;
    8. Juris Vinklers – par sacensību organizēšanu šahā;
    9. Biedrība “Saldus motoklubs” Aidis Herings –  moto kluba vadītājs, sacensību organizētājs;
    10. Biedrība “Ozolēni” Jānis Kalniņš – BMX kluba vadītājs, sacensību organizētājs;
    11. Biedrība “Boksa klubs Saldus” Ansis Pūce – par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    12. Sandra Plociņa , Dzintars Irbe – par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    13. Biedrība “Atlēti” Dainis Polis – par darbu ar jaunatni un  sacensību organizēšanu spēka sporta veidos;
    14. Volejbola klubs “Saldus” – Pauls Ņikitins par volejbola atdzīvināšanu novadā.
    Informāciju sagatavojusi p/a "Saldus TIKS centrs"  sporta darba vadītāja Elga Grota
    Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
     
    • |
    www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017

     

    Jautāt pašvaldībai
    Deklarēt dzīvesvietu
    < Jūlijs 2017 >
    P
    O
    T
    C
    Pk
    S
    Sv
    06
    07
    09
    10
    11
    12
    14
    17
    18
    19
    20
    25
    26
    28
    31
    Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
     

    Saldus Novada Vēstis
    2017. gada 13. jūlijs

    Kartes

    Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
     
    • |
    www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017