Trešdiena,  22. augusts,  2018
 
Vārda dienas:   Everts, Rudīte
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+8.3°C
bezvējš
     

    Uzmirdz 2017. gada sporta zvaigznes

    29. janvāris 2018, 15:54 2018 drukāt
    Sporta zvaigzne 2017
    4. februāra pēcpusdienā, sportiski azartiskā un svinīgā ceremonijā, tika godināti Latvijā atzīto sporta federāciju Saldus novada sportisti un viņu treneri.
    Tāpat šajā pasākumā paldies tika teikts aktīvākajiem sporta darba organizatoriem pagastos un sporta biedrību vadītājiem.
    Pasākuma viesus sagaidīja dzīvā skulptūra, bet pasākumu vadīja atraktīvais Nauris Brikmanis.
    Uzrunās visus sportistus sveica Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš un priekšsēdētāja vietnieks Māris Zusts.
    Par mūža ieguldījumu sportā tika sveikts Kārlis Ezerlīcis.
    Balvu pasniegšanas atpūtas brīžos, viesus priecēja mīmi ar sportiskām etīdēm, kā arī visiem bija iespēja iemūžināt pasākuma apmeklēšanu bildītēs ar “Photo Box” palīdzību.
    Muzikālajā daļā visus priecēja Latvijas pirmā “X Faktora” konkursa uzvarētājs Arturs Gruzdiņš un konkursa dalībniece Adriana Miglāne.
    Visi nominanti minēti zemāk esošajā sarakstā:

    Par mūža ieguldījumu sportā - Kārlis Ezerlīcis

    Olimpiskā Vienība:
    1.      Līga Velvere – vieglatlētika
    2.      Edgars Bergs – vieglatlētika
    3.      Niks Rožukalns - BMX
    4.      Raivita Koreņika – basketbols
    5.      Kristofers Strautmanis - basketbols

    Sporta skolotāji:
    1.Lāsma Rumpe –  fināliste nominācijā "Gada sporta skolotājs Latvijā"

    Sporta organizatori pārvaldēs par nesavtīgu darbu:
    Juris Kinstlers;
    Kaspars Circenis;
    Ieva Ģērmane;
    Inga Jurševska;
    Aļģimants Pileckis;
    Sanita Stepanova;
    Undīne Vanaga
    Normunds Vācis
    Inese Jurevica

    Treneri:
    1. Raivo Tuka;
    2. Krists Ezeriņš
    3. Juris Šulcs
    4. Pēteris Višņēvics;
    5. Edgars Buiķis
    6. Miks Puķītis;
    7. Andris Gonts;
    8. Igors Miņenko ;
    9. Gatis Baumanis;
    10.Jurģis Pučka;
    11. Ansis Pūce
    12. Līva Štamere
     
    Pasaule, Eiropa, Baltija
    1.      Edgars Bergs – 4.vieta pasaules čempionātā lodes grūšanā Londonā
    2.      Eduards Zunda – pasaules TOP braucējs “BMX Freestyle”
    3.      Silvija Penkule - 2.vieta Pasaules čempionātā rogainingā (superveterānu grupā sievietēm)
    4.      Kristaps Jaudzems - 3.vieta Pasaules čempionātā rogainingā
    5.      Rūdolfs Zērnis – 5.vieta Pasaules kausā (stafetes) orientēšanās sportā
    6.      Kristaps Novads – 26.vieta Pasaules 3D čempionātā loka šaušanā(19.09.17-24.09.17, Robion, Francija); labākais Latvijas loka šāvējs
    7.      Jānis Blūms – Latvijas izlases komandas kapteinis basketbolā
    8.      Niks Rožukalns  - 2.vieta Eiropas čempionātā BMX, Latvijas čempions B-15 grupā
    9.      Uģis Žaļims – bobslejs, pasaules kausa kopvērtējumā 12.vieta 2x
    10.  Raivis Zīrups – bobslejs - 10.vieta 4x pasaules čempionātā; 8.vieta 4x Eiropas čempionātā
    11.  Karīna Beķere - dalība 29. Pasaules Vasaras Universiādē, Ķīna, Taipeja; SELL spēles, Rīga 1.vieta piedalījās 13 pasaules valstis; Latvijas, Lietuvas čempione; labākā Džudiste junioru konkurencē
    12.  Raivita Koreņika – 4.vieta Eiropas čempionātā basketbolā U16 valsts izlases sastāvā
    13.  Kristofers Strautmanis - 8.vieta Eiropas čempionātā basketbolā U16 valsts izlases sastāvā
    14.  Virves vilkšana – 4.vieta Eiropas čempionātā Anglijā valsts izlases sastāvā Andris Markavs, Aleksandrs Šalajevs, Mārtiņš Vitte, Artis Asbergs, Kristaps Matisons, Māris Mažrims, Jānis Hartmanis, Rihards Briedis
    15.  Līga Velvere – Latvijas rekordi 600m un 800m, Latvijas čempione 400m, dalība Eiropas čempionātā
    16.  Ilze Bruce – 1.vieta Baltijas čempionātā orientēšanās sportā W75
    17.  Oskars Zērnis  - 2.vieta Baltijas čempionātā orientēšanās sportā M45
    18.  Guntars Mankus – 3.vieta Eiropas čempionātā rogainingā mix grupā
    19.  Māris Kalējs – 3. vieta Baltijas kausa absolūtajā kategorijā armvrestlingā
    20.  Jurģis Pučka - Latvijas izlase lakrosa komandas kapteinis
    Komandā no spēlē - Gatis Zeps, Gints Gūtmanis, Kārlis Trankalis, Kristaps Liepa,  Roberts Pučka, Ģirts Stromčinskis
    21. Kolīna Kārtere  - 1. vieta Latvijas izlasē basketbolā U-14, Baltijas kausā.

    Latvijas čempioni
    1. Jēkabs Jēkabsons - Latvijas čempions Džudo vecuma grupā U-14 svaru kategorijā -32 kg.
    2. “Druvas Dinamīts” –Sandis Liekniņš, Māris Jansons, Edgars Reihlers, Mareks  Rubulis, Kaspars Siksna, Edgars Romanovskis,, Andis Zīle, Edžus Dālmanis, Kristers Kravinskis, Agnis Saulītis, Roberts Kravinskis, Jurijs Mozžerikovs, Jēkabs Stengrevičs, Kristers Keninsbergs, Ainārs Liekniņš, Valters Ušerovskis
    3. Uldis Brucis - 1.vieta orientēšanās sports stafete
    4. Viktors Mateičs , Andris Meļķerts, Ilze Bruce , Oskars Zērnis - 1.vieta orientēšanās sports maratons
    5. Atis Rešķis Kristaps Jaudzems, Rūdolfs Zērnis – Latvija čempioni Elites grupā orietēšanās sportā
    6. Tīna Leite - 1.vieta jātnieku sportā ar I grupas ponijiem
    7. Heidija Krastiņa  -1.vieta jātnieku sportā  ar II grupas ponijiem
    8. Virves vilcēji telpās un laukā -Liene Reisa, Anna Andersone, Biruta Mažrima, Rebeka Rumjanceva, Laura Davidauska, Jānis Erleckis, Brajens Semjonovs, Kristaps Peterlevics; U-18 Toms Grīnbergs, Artis Čiževics, Mārtiņš Kalvāns, Kristians Šans, Madars Darkevics, Armands Jansons, Andris Kaudze
    9. Undīne Ulmane-1. vieta LSF skijoringa čempionāta JSK klasē kvadracikli
    10. Ralfs Rullis – 1.vieta U14 Latvijas čempionātā boksā
    11. Tālis Jurgenovskis – Latvijas rekords dubletu tranšejas finālā
    12. Arturs Brencis; Pēteris Līkums – skijorings
    13. Raivis Zolmanis; Mārtiņš Antons – skijorings
    14. Roberts Zolmanis; Oskars Valpēters - skijorings
    Skijoringa komanda – 1.vieta Latvijas čempionātā
    15. Rinalds Herings – 1.vieta Latvijas kausa izcīņā 25+ motokrosā
    16. Raimonds Baltgalvis – 1.vieta Latvijas kausa izcīņā 35+ motokrosā
    17. Jurģis Žukas, Ģirts Šampiņš, Mareks Zolmanis - motokross
    18. Uldis Glāziņs – 1.vieta Latvijas čempionātā 130kg grieķu-romiešu cīņā, uzveica 12 kārtējo Latvijas čempionu un Atlantas olimpisko spēļu dalībnieku, kā arī piedalījās Eiropas čempionātā U23
    19. Silvis Jansons -  1.vieta Latvijas MMA čempionātā starp jauniešiem svaru kategorijā līdz 70,3 kg
    20. Kaspars Didzis – 1.vieta IPF Latvijas čempions klasiskajā spēka trīscīņā svara kategorija 125 kg, veterāniem
     
    Biedrību vadītāji un sacensību organizatori:
    1.Orientēšanās klubs “Saldus” Oskars Zērnis – par dažādu sacensību organizēšanu;
    2.Biedrība “Akva Vitamīns” Kristaps Vaģelis – par aktīvu darbu un sacensību organizēšanu;
    3.Jānis Ozoliņš –  par veterānu basketbola komandas saliedēšanu;
    4.Biedrība “EVE autosports” Iveta un Gatis Krastiņi – par auto sacensību organizēšanu;
    5.Vilnis Bents – par  futbola čempionātu organizēšanu;
    6.Biedrība “Burbuļi” Liene Kulberga – par pasākumu organizēšanu uz ūdeņiem;
    7.Juris Vinklers – par regulāru turnīru organizēšanu šahā;
    8.Biedrība “Saldus motoklubs” Aidis Herings –  moto kluba vadītājs, sacensību organizētājs;
    9.Biedrība “Ozolēni” Jānis Kalniņš – BMX kluba vadītājs, sacensību organizētājs;
    10.Sandra Plociņa , Dzintars Irbe – par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    11.Zigurds Zeps –  sacensību organizētājs, tiesnesis;
    12.Biedrība “Atlēti” Dainis Polis – par spēka sporta attīstību, sacensību organizēšanu;
    13.Volejbola klubs “Saldus” Pauls Ņikitins -  par pasākumu organizēšanu volejbolā; .
    14.Biedrība J.F.X Artūrs Pērkons - par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    15.Biedrība “Florbola klubs Saldus” Artūrs Samsonovs -  par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    16.Biedrība “Liesma” Juris Zilvers - par aktīva dzīvesveida organizēšanu;
    17.Valters Polis- par regulāru turnīru organizēšanu dambretē.
     
    Informāciju sagatavojusi:
    Saldus novada
    sporta darba vadītāja
    Elga Grota
    Kārlis Ezerlīcis
    Kārlis Ezerlīcis
    Sporta zvaigzne 2017
    Sporta zvaigzne 2017
    Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
     
    • |
    • |
    www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
    Jautā mēram
    Jautā pašvaldībai

    Deklarēt dzīvesvietu
    < Augusts 2018 >
    P
    O
    T
    C
    Pk
    S
    Sv
    02
    08
    09
    13
    15
    16
    22
    24
    27
    28
    29
    30


     

    Saldus Novada Vēstis
    2018. gada 10. jūlijs


     


    Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
     
    • |
    • |
    www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017