Trešdiena,  21. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Andis, Zeltīte
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-0.7°C
bezvējš
   

  Svētki skolotājiem “Gada Skolotājs 2017”

  5. decembris 2017, 12:51 2017 drukāt
  30. novembrī mūsu novada skolotāji no 13 skolām, 8 pirmsskolas izglītības iestādēm un Saldus tehnikuma pulcējās uz svētku pasākumu “Gada Skolotājs 2017”.
  Šis pasākums ir ikgadējs tradicionāls notikums, kad no katras izglītības iestādes tiek nominēts Gada Skolotāja titula ieguvējs- tas, kuru kolēģi, audzēkņi un iestādes padome ir atzinuši par  šīs nominācijas cienīgu, tas, kurš šajā gadā ir pozitīvi izcēlies pārējo kolēģu vidū. Šogad Gada Skolotāja titulu ieguva 22 pedagogi - par mūža ieguldījumu izglītībā, par radošu un inovatīvu darbu, par mūsdienīgu izglītības darba organizāciju, par sasniegumiem darbā ar talantīgajiem bērniem un bērniem ar speciālām vajadzībām, par skolēnu individuālo sasniegumu izaugsmes dinamiku.

  Skolotāju svētku pasākums šogad bija veidots ar motīvu, ka katrs no mums dzīvojam darba un sabiedrības normu noteiktā rāmī, steidzamies, plānojam, strādājam, bet reizēm vajag apstāties un ļauties izkāpt ārpus rāmja, padomāt par patiesajām vērtībām, priecāties par dzīvi un izbaudīt mirkli.
   
  Skolotājiem apsveikuma vārdus teica domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš un izglītības pārvaldes vadītāja Saulcerīte Levica.
             
  Apbalvošanai izvirzītos skolotājus kolēģi raksturoja kā atbildīgus, radošus, nesavtīgus un  mērķtiecīgus profesionāļus. Savukārt no audzēkņu teiktā bieži izskanēja atzinumi, ka viņu skolotāja ir gudra, mīļa,  sirsnīga, prot atrisināt grūtus jautājumus, sniegt padomus. “Mūsu skolotāja ir vislabākā!” tā apgalvojuši daudzi skolēni par savu audzinātāju. (Gada Skolotāju 2017 sarakstu skat. pielikumā).

  "Gada skolotāja 2017"  titula ieguvēji, saņemot apliecinājumu par iegūto titulu, tika aicināti iemūžināt svinīgo mirkli fotogrāfijā  greznā zeltītā rāmītī.  Kolēģi dāvāja ziedus un sirsnīgus apsveikuma vārdus.

  Tradicionāli pasākumā tika apsveikti arī izglītības iestāžu Gada Vadītāji 2017. Novada pašvaldības izglītības pārvaldes komisija izvērtēja izglītības iestāžu vadītājus un piešķīra Gada Vadītāja titulu 5 iestāžu vadītājiem un vietniekiem. Šoreiz godpilno titulu ieguva Pampāļu pamatskolas direktore Ingrīda Vanaga, Saldus pirmsskolas iestādes Sienāzītis vadītāja Lilita Ukavica, Cieceres internātpamatskolas direktora vietniece Sanita Apsīte, Druvas vidusskolas direktora vietniece Laine Liepa un  Druvas vidusskolas direktors Sergejs Beļkevičs.

  Druvas vidusskolas kolektīvam Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš pasniedza īpašu balvu- dāvanu karti 500 eiro vērtībā, jo skolai 2017. gads noslēdzies  ar izciliem sasniegumiem valsts mērogā -  1. vietu valstī mazo lauku skolu grupā par centralizēto eksāmenu rezultātiem.

  Pasākumu vadīja un emocionāli piepildīja Linda Gruze  kopā ar Valteru Frīdenbergu un mūziķiem. Mārtiņa Freimaņa filosofiskā dzeja un dziesmu teksti savijās ar sirsnīgiem un asprātīgiem uzmundrinājuma vārdiem.

  Daudzi skolotāji atzina, ka pasākums viņiem sniedzis patiesu emocionālu saviļņojumu. “Paldies par skaistajiem svētkiem! Miers, labestība un skaista vide ļāva divas stundas pabūt ārpus trakā ikdienas darba ritma. Man izdevās pasākuma laikā neatvērt plānotāju”, teica Dace Balandīna.

  Foto no pasākuma skatīt šeit.

  Informāciju sagatavojusi:
  Ilze Vītoliņa,
  Saldus novada izglītības pārvaldes
  metodiskā darba speciāliste
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Novembris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017