Piektdiena,  22. februāris,  2019
 
Vārda dienas:   Adrians, Ārija, Rigonda, Adriāna, Adrija
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-6.4°C
bezvējš
   

  Apkures sistēma Nīgrandes pagasta Kalnos - neefektīva

  12. janvāris 2018, 08:33 2018 drukāt
  8. janvārī Saldus novada domes priekšsēdētājs Reinis Doniņš, Saldus novada pašvaldības izpilddirektors Kristaps Osis un SIA “Saldus siltums“ valdes priekšsēdētājs Armīns Miķelsons devās uz tikšanos ar Saldus novada Nīgrandes pagasta pārvaldes vadītāju Antru Jermušu un Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas direktori Inetu Gangnusu.
  Tikšanās galvenā tēma bija Kalnu vidusskolas un Kultūras nama kompleksa, kā arī pirmsskolas izglītības iestādes un atsevišķu dzīvokļu apkures sistēma, kā arī turpmāko veicamo darbu stratēģija. Apkures sistēmas apsekošanai un sistēmas iespējamo uzlabojumu novērtēšanai bija uzaicināts šīs jomas speciālists Armīns Miķelsons, kurš secināja: “Apkures sistēmas katla jauda Kalnos ir līdzvērtīga jaudai, kura nepieciešama, lai nodrošinātu apkuri lielākajā daļā Saldus pilsētas ziemā. Tā ir neefektīva un finansiāli neizdevīga.”
   
  Tikšanās laikā piedalījās arī Valsts aizsardzības programmas instruktors Ainars Lapa un mācību daļas vadītāja Anita Prauliņa. Uzklausījuši Nīgrandes pagasta Kalnu vidusskolas jautājumus, Saldus novada domes priekšsēdētājs un izpilddirektors deva uzdevumu skolas vadībai izstrādāt savas darbības stratēģiju ar prioritāri veicamajiem darbiem, jo finanšu līdzekļus, kurus bija paredzēts ieguldīt projekta dokumentācijas kārtošanai, skolā var ieguldīt daudz efektīvāk ņemot vērā to, ka lielākais izaicinājums skolai šobrīd ir skolēnu piesaiste. Saldus novada domes priekšsēdētājs vēlreiz uzsvēra – pie pašreizējās situācijas skola netiks slēgta un Valsts aizsardzības programma  turpinās darboties kā līdz šim, tomēr jāapzinās, ka pašvaldībai ir savas iespēju robežas, kurās tā var sekmēt skolas attīstību. Pēc konstruktīvām sarunām tika atkārtoti apskatīts arī Valsts aizsardzības programmas korpuss, apzināti nepieciešamie uzlabojumi telpu atjaunošanai.
   
  Atpakaļceļā tika apskatīts viens no novada lielākajiem šī brīža ceļu infrastruktūras projektiem - tilta būvniecība pār Zaņas upi.
   
  Informāciju sagatavojusi:
  p/a “Saldus TIKS centrs”
  sabiedrisko un starptautisko attiecību speciāliste
  Dina Neimeta
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Februāris 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 31. janvāris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017