Trešdiena,  20. februāris,  2019
 
Vārda dienas:   Smuidra, Smuidris, Vitauts
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+3.7°C
DR vējš 1.1 m/s
   

  Aizsardzības ministrs apbalvo Zemessardzes atbalstītājus

  19. janvāris 2018, 13:07 2018 drukāt
  Vakar, 18. janvārī, aizsardzības nozares vadība tikās ar Latvijas darba devējiem – uzņēmumu, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem –, lai pateiktos par viņu atbalstu Zemessardzei.
  Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Ainārs Ozoliņš, Zemessardzes bataljonu komandieri un Latvijas darba devēji, kas atbalstījuši Zemessardzei.

  “Vislielākais paldies visiem tiem uzņēmējiem un pašvaldībām, kas atbalsta Zemessardzi un zemessargus. Tas ir tiešs ieguldījums mūsu valsts drošībā un Nacionālajos bruņotajos spēkos. Mēs to novērtējam un esam patiesi gandarīti, ka Zemessardzi atbalstošo uzņēmēju skaits ik gadu palielinās,” uzsvēra R. Bergmanis.

  Aktīvākie un atsaucīgākie Zemessardzes atbalstītāji saņēma apbalvojumus 11 nominācijās: SIA "CEMEX” struktūrvienības Saldus un Brocēnu novados – nominācijā “Uzņēmums ar vislielāko zemessargu skaitu”, A/S “Latvijas Valsts meži” – nominācijā “Zemessargus visvairāk atbalstošais uzņēmums”, A/S "Latvijas Finieris" un SIA “Zvārdes Šautuve” – nominācijā “Uzņēmums – Zemessardzes atbalstītājs”, SIA “Zemgales veselības centrs” un Jāņa Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs – nominācijā “Uzņēmums – Zemessardzes popularizētājs”.

  SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”’ saņēma balvu nominācijā “Uzņēmums – “Celmlauzis””, SIA “Krista – A” – nominācijā “Uzņēmums– Zemessardzes veterāns”, SIA “RTU enerģija” – nominācijā “Uzņēmums– Zemessargu motivētājs”, biedrības “Atbalsti Zemessargu” un “STREELNIEKS.LV” – nominācijā “Biedrība – atbalsts zemessargiem”, Zemnieku saimniecība “Lūsēni” – nominācijā “Uzņēmējs – Zemessardzes stiprinātājs”, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un PIKC “Daugavpils būvniecības tehnikums” – nominācijā “Mācību iestāde – izglītotājs par Zemessardzi”, kā arī Ikšķiles, Aizkraukles un Talsu novada pašvaldības – nominācijā “Aktīvākā Zemessardzes atbalstītāja pašvaldība”.

  Latvijas uzņēmumi un iestādes apbalvošanai tika izvēlētas, izvērtējot zemessargu sniegtās atbildes aptaujas anketās, kā arī Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus.

  Jau ziņots, ka 2017. gada decembrī Ministru kabineta sēdē apstiprināts Aizsardzības ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par ekonomisko stimulu izstrādi uzņēmumiem, kas nodarbina zemessargus un rezerves karavīrus, lai motivētu viņu regulāru piedalīšanos Zemessardzes mācībās.

  Tāpat Aizsardzības ministrija uzsākusi darbu, lai veicinātu komersantu izpratni par nepieciešamo atbalstu zemessargiem un rezerves karavīriem, kā arī veicinātu to komersantu atpazīstamību, kuri atbalsta zemessargus un rezerves karavīrus, informējot sabiedrību par pozitīvajiem sadarbības piemēriem.
   
   
  Informāciju sagatavoja:
  Aiva Kokoriša
  AM Militāri publisko attiecību departamenta
  Preses nodaļas vecākā referente
  Tālrunis: 67335309
  E-pasts:
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Februāris 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 31. janvāris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017