Sestdiena,  24. februāris,  2018
 
Vārda dienas:   Diāna, Dina, Dins
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-9°C
ZA vējš 5 m/s
   
  Lai dotu iespēju iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas darba pienākumiem un veicinātu jauniešu interesi un izpratni par vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) arī šogad aicina jauniešus pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.
   
  19. un 20. maijā - Saldus novada svēku kulminācijas laikā - Saldus pilsētā būs satiksmes ierobežojumi.
   
  Saldus novada pašvaldības Lutriņu pagasta pārvalde reģistrācijas Nr. 90000013292 piedāvā interesentiem nomāt zemi:
   
  Saldus novada pašvaldība aicina pieteikties topošās māmiņas un māmiņas pēcdzemdību periodā uz bezmaksas veselības vingrošanas nodarbībām Saldū, kas notiks Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Saldus novadā".
   
  12. maijā Saldū iepazīšanās vizītē bija ieradušies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji.
   
  Skolu dzīvē maijs ir “cāļu skaitīšanas” mēnesis, arī Saldus novada Izglītības pārvalde ir apkopojusi skolēnu mācību priekšmetu olimpiāžu un konkursu rezultātus.
   
  Līdz 9. jūnijam notiks būvobjekta "Graudu pirmsapstrādes komplekss" publiskā apspriešana.
   
  Kārtējā Saldus novada uzņēmēju un pašvaldības pārstāvju tikšanās notiks 17. maijā plkst. 15.00 uzņēmumā “ERGO E.B.F”, Dzirnavu ielā 23 (veikala “Angārs” telpās).
   
  7. maijā Saldus Tautas teātris skatītājiem pirmo reizi rādīja iestudējumu “Saules aptumsums” (režisore Inese Legzdiņa).
   
  7. maijā Saldus Mūzikas un Mākslas skolu akustiskajā koncertzālē skanīgi izskanēja vokālā konkursa “Saldus novada Cālis 2017” fināls.
   
  4. maija pusdienas laikā Saldus sirdī – O. Kalpaka laukumā – notika Baltā galdauta svētki, kur ikviens saldenieks, Saldus novadnieks un viesis tika aicināti svētku noskaņā pavadīt Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu.
   
  Senie latvieši maiju sauca par sējas jeb lapu mēnesi. Pavasara saulainākais mēnesis ir piepildīts ar pasākumiem.
   
  Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests” dienas centros maijā notiks dažādas aktualitātes.
   
  29. aprīlī Saldus Mūzikas un Mākslas skolu akustiskajā koncertzālē skanīgi izskanēja viena no  atlases kārtām vokālajam konkursam “Saldus novada Cālis 2017”. Otra atlases kārta notiks 6. maijā plkst. 14.00 Jaunlutriņu tautas namā.
   
  Šajā nedēļas nogalē, 30. aprīlī, Saldus mūzikas skola atzīmēs 70 gadu jubileju.
   
  Biedrība “Kultūras projektu koordinācijas centrs” sadarbībā ar Saldus mākslas skolu un mākslu attīstības biedrību “Ilizanna” aicina uz vides izziņas akcijas Kurzemes reģiona iedzīvotājiem “Zaļi – tas ir daudzkrāsaini” pasākumu Saldū 20. maijā no 10.00-12.00. Pasākums notiks pie Saldus Mūzikas un Mākslas skolu ēkas. 
   
  27. aprīlī notika Saldus novada domes sēde, kurā tika skatīts 51 lēmumprojekts.  
   
  Šogad  Izraēlas vēstniecība Latvijā Izraēlas Valsts 69. neatkarības gadadienu neatzīmēs ar tradicionālo neatkarības dienas pieņemšanu, bet gan organizēs labdarības koncertus un meistarklases visā Latvijā no 8. līdz 13. maijam, savukārt neatkarības dienas svinībām piešķirtie līdzekļi tiks ziedoti vairākām Latvijas NVO.
   
  Spītējot vētrai līdzīgiem laikapstākļiem un sniega-krusas birumiem no debesīm, sestdien, 22. aprīlī, Jaunlutriņos 67 gan lieli, gan mazi iedzīvotāji sanāca kopā, lai padarītu apkārtni sakoptāku un mūsu valsti zaļāku. 
   
  Tuvojas pašvaldību priekšvēlēšanu diskusiju raidījumu „Novadi izvēlas” ieraksti televīzijā. Diskusijās deputātu kandidātiem tiks uzdoti arī iedzīvotāju jautājumi. 
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautāt pašvaldībai
  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Februāris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  11
  Ja vēlaties saņemt jaunāko informāciju par pasākumiem Saldus novadā savā e-pastā, rakstiet uz e-pastu  un piesakieties jaunumiem
   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. februāris

  Kartes

  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017