Otrdiena,  19. februāris,  2019
 
Vārda dienas:   Zane, Zuzanna
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+3.7°C
DR vējš 1.1 m/s
   
  Projekta “Strauta foreļu/taimiņu populācijas stāvokļa izpēte Cieceres upē Saldus pilsētas un novada teritorijā, 2018” ietvaros Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts BIOR, šodien 31. jūlijā uzsāk Cieceres upes izpēti, gan pilsētas teritorijā, gan arī ārpus tās.
   
  Paziņojums (30.07.2018.)
  Saldus novada pašvaldība informē, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija 2018. gada 26. jūlijā pieņēma lēmumu par sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Liepājas RAS” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifiem.  
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tika veiktas analīzes avotos, kuri atrodas pašvaldības īpašumā “Lielezeres parks”  Ezeres pagastā, Saldus novadā, lai noteiktu, vai tas atbilst dzeramā ūdens kvalitātei.
   
  Sakarā ar silto un sauso laiku, Valsts meža dienests atkārtoti informē, ka ar 27. aprīli ir noteikts meža ugunsnedrošā laikposma sākums visā valsts teritorijā.*
   
  Saldus novada pašvaldība piedāvā nomāt zemi Ezeres, Novadnieku un Zirņu pagastos:  
   
  Informējam, ka laika apstākļu dēļ šovakar paredzētā balonu spīdēšana NENOTIKS! (28.07.2018.)
  Informējam, ka laika apstākļu dēļ šovakar paredzētā balonu spīdēšana NENOTIKS!
   
  Tas mirklis ir klāt - vārtus ver festivāls "Saldus Saule 2018" un šovakar Saldus debesīs varēsim vērot iespaidīgos gaisa balonus Latvijā vērienīgākajā gaisa balonu festivālā "Saldus 2018".
   
  Gaisa balonu festivāla laikā Saldus novada pašvaldība dāvina trim pāriem laulību ceremoniju gaisa balonā.
   
  Šodien Saldus novada pašvaldībā tika parakstīts sadarbības līgums ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” par sociālā aprūpes centra izveidi Saldus novada Rubas pagastā.
   
  Otrdien, 24. jūlijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sadarbībā ar akciju sabiedrību “Attīstības finanšu institūcija Altum” (Altum) sagatavoto noteikumu projektu lauku uzņēmēju un zivsaimniecības saimnieciskās darbības veicēju aizdevumu piešķiršanas nosacījumiem.
   
  Saldus novada pašvaldība vēlas nomāt (vismaz līdz 2025. gada 31. augustam) iežogotu zemes gabalu Saldus pilsētas administratīvajā teritorijā 4000-5000 m2 platībā ar pieejamu elektrības pieslēgumu, šķiroto sadzīves atkritumu savākšanas laukuma izveidošanai.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka ir izlietots daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes un labiekārtošanas pasākumiem piešķirtais finansējums 2018. gadam.
   
  Saistībā ar paaugstinātas bīstamības meža ugunsgrēku kūdras izstrādes purvā Talsu novadā ir veiktas gaisa kvalitātes analīzes Kurzemē.
   
  Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā apgūt studiju programmu “Sociālā rehabilitācija”.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts informē, ka šajā nedēļā SIA “Saldus ceļinieks” aktīvi uzsācis Lielās ielas rekonstrukciju posmā no Skrundas ielas līdz Celtnieku ielai, kur jau ir veikti vecā asfalta frēzēšanas darbi.
   
  Šorīt, 20. jūlijā, VUGD Saldus nodaļas komandieris p.i. Mairis Jocus informēja, ka novērojamais sadūmojums un smakas, kas šobrīd ir izteikti jūtams Saldus pilsētā un novada pagastos, ir no paaugstinātas bīstamības meža ugunsgrēka kūdras izstrādes purvā Talsu novada Valdgales pagasta Lielsalās.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts skaistā 18. jūlija pēcpusdienā uz kopīgu svētku atskaņu pasākumu bija aicinājis ikvienu, kurš palīdzēja uz Dziesmu un deju svētkiem aizvest 31 Saldus novada kolektīvu.  
   
  Šovasar Google Street View automašīna atkal ceļos pa Latviju, lai atjauninātu vietējos datus Google Maps kartē.
   
  Ik gadu 28. jūlijs tiek atzīmēts kā Pasaules Hepatīta diena.
   
  Šodien Saldus novada pašvaldībā tikās darba grupa, kurā tika apspriesta biedrības “Saldus Saule” vīzija par dabas takas izveidi Kalnsētas parka teritorijā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Februāris 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 31. janvāris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017