Pirmdiena,  17. decembris,  2018
 
Vārda dienas:   Hilda, Teiksma
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-2.7°C
D, DA vējš 0.7 m/s
   
  Vakar, 20. jūnijā, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sasauca Civilās aizsardzības komisijas sēdi.
   
  Ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu  Saldus novada pašvaldība īsteno projektu Nr. 2017-2-TEM-M03007 “Viesizrādes Saldus novadā 2017./2018. gadā”.
   
  Saldus novada pašvaldība sveic Līgo svētkos un informē par darba laika izmaiņām.
   
  Saldus novada pašvaldība izsludina fasāžu gleznojumu skiču konkursu “Saldus – Rozentāla pilsēta”.
   
  Ar dziesmām, dejām, košiem tērpiem pavisam drīz Rīgu krāšņāku darīs Dziesmu un deju svētku dalībnieki.
   
  Otrdien, 19. jūnijā, plkst. 18.00, notiks ceturtā lekcija/diskusija no kursa “Zinošas ģimenes – stipras ģimenes”, kas veltīta tematam par vecāku pienākumiem un atbildību ģimenes plānošanas, bērnu audzināšanas procesā.
   
  Rūpējoties par drošību pilsētā, Saldus novada pašvaldības Transporta kustības drošības un komercpārvadājumu licencēšanas komisija lēma uzklāt marķējumu "ātruma trepe", lai pievērstu transportlīdzekļa vadītāja uzmanību un samazinātu braukšanas ātrumu.
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka tika veiktas analīzes avotā, kurš atrodas uz pašvaldības īpašumā esošās zemes Skolas ielā 1A, Saldū, ūdenim, lai noteiktu, vai tas atbilst dzeramā ūdens kvalitātei.  
   
  Druvas kultūras centra Amatnieku centra rokdarbnieces Zinta Vārpiņa, Zaiga Ceimere, Dace Sermolīte, Līvija Petrovica un Aina Delvere sagatavojušas lielisku dāvanu Latvijas Simtgadē – Saldus novada etnogrāfiskos cimdus.
   
  14. jūnijs ir skarba un netaisna diena Latvijas vēsturē, kad tika izjauktas ģimenes un salauzti likteņi.
   
  Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju ir izveidojusi jaunu policijas trafarējuma vizuālo identitāti.
   
  2018.gada 23.aprīlī tika noslēgts finansēšanas līgums starp Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Kurzemes plānošanas reģionu par Interreg V-A Latvijas – Lietuvas programmas projekta  LLI – 303, “Dzīve tīrākā vidē - labākai nākotnei !” (“Clean Brownfields”) īstenošanu.  
   
  Šodien, 13. jūnijā, tika parakstīts būvdarbu līgums starp Saldus novada pašvaldību un SIA  “Saldus ceļinieks” par Lielās ielas pārbūvi (posmā no Skrundas ielas līdz Dzirnavu ielas satiksmes mezglam) Saldus pilsētā un Novadnieku pagastā.
   
  Lai rosinātu skolēnus vasaras brīvlaikā stiprināt savu veselību un fizisko aktivitāti, 2018. gada jūlijā un augustā biedrība “Latvijas Mazpulki” sadarbībā ar Saldus novada skolām rīko 4 vasaras diennakts nometnes bērniem (7 līdz 13 g.vec.).
   
  Ar vienbalsīgu klātesošo desmit deputātu lēmumu šodien, 8. jūnijā, par Saldus novada domes priekšsēdētāja vietnieku apstiprināts Raivis Zīrups.
   
  Ar vienbalsīgu klātesošo trīspadsmit deputātu lēmumu šodien, 8. jūnijā, par Saldus novada domes priekšsēdētāju apstiprināts Māris Zusts.  
   
  Foto: Miks Puķītis Ceturtdien, 7. jūnijā, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notiekošajā pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā par godalgām cīnījās jauniešu un amatieru grupu sportisti. B16 konkurencē puišiem dramatiskā cīņā, Saldus BMX klubu "Ozolēni" pārstāvošais braucējs, Niks Rožukalns finišēja otrajā vietā.
   
  Šodien, 08.06.2018., domes sēdē, es atkāpos no Saldus novada domes priekšsēdētāja amata.  
   
  Latvijas Simtgadei tika veltīta konferencē Sanktpēterburgā ar kultūras programmu piedalījās Saldus novada Druvas Kultūras centra deju kolektīvs „Druva” un akardeonistu duets, kopā – 25 dalībnieki.
   
  Šodien, 8. jūnijā, plkst. 8.30 Domes sēžu zālē Striķu ielā 3 notika Saldus novada domes ārkārtas sēde.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Decembris 2018
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  24


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 17. decembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017