Piektdiena,  14. decembris,  2018
 
Vārda dienas:   Auseklis, Gaisma
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
-0.9°C
bezvējš
   
  Biedrība "KIT” izsludina projektu konkursu “Kultūras pērles”. Projekta konkursa nolikumu un pieteikuma anketu skatīt pielikumā.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts domes sēdi sāka ar sveicieniem no Valsts prezidenta kancelejas, nododot deputātiem Valsts prezidenta parakstītas fotogrāfijas no prezidenta vīzītes Saldū.  
   
  Aicinām piedalīties konkursā “Par skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu” daiļdārzu īpašniekus, ainavu arhitektus un ainavu arhitektūras projektēšanas birojus, apstādījumu ierīkošanas firmas, kuru apstādījumu projekti realizēti gan privātajos dārzos, gan iestāžu un citu objektu apstādījumos.
   
  Pēc dabas katastrofas izsludināšanas lauksaimniecībā Lauku atbalsta dienests ir papildinājis informāciju, kā lauksaimniekam jārīkojas, lai saglabātu ES un valsts atbalstu par sausuma dēļ cietušajām kultūraugu platībām.     
   
  Jau šajā nedēļas nogalē no malu malām Rīgā sabrauks Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Lai svētku nedēļā ikviens justos labi, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina dalībniekus līksmot ar mēru kā arī rūpēties par savu veselību.
   
  Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās jau no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, kad skanēs noslēguma koncerts “Zvaigžņu ceļš”.  
   
                 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Kurzemes plānošanas reģions ir uzsākuši prioritārā pasākuma 2018. gadam “Pilotprojekts pašvaldībās remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”” realizāciju.  
   
  26. jūnijā Rīgā, pie ēkas Torņa ielā 4, LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, arhitekts Jānis Lejnieks un mākslinieks Leonards Laganovskis atklāja dekoratīvo sienu “Latvijas pilsētas un novadi valsts simtgadei”. Siena ir visu Latvijas pašvaldību dāvinājums valstij nozīmīgajā jubilejā.
   
  SAM 8.1.2. “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” Saldus novada pašvaldība informē, ka ir izsludināti iepirkumi plānotajiem būvniecības darbiem un būvuzraudzības pakalpojumiem Saldus vidusskolas sporta laukuma pārbūves būvdarbu veikšanai, projekta “Saldus novada pašvaldības vispārējo  izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana” Nr.8.1.2.0/17/I/027  ietvaros.
   
  Saldus novada būvvalde informē, ka 2018. gada 11. jūlijā plkst.17.00 Saldus novada pašvaldības administratīvajā ēkā Striķu ielā 3, Saldū, 3.stāvā, domes sēžu zālē, notiks sanāksme, kurā tiks izskatīta detālplānojuma Kārklu ielai un tai pieguļošajai teritorijai Saldū 1. redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtie priekšlikumi un institūciju atzinumi.
   
  Lai pasažieriem būtu ērtāk izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2018. gada 1. jūlija trīs SIA "Sabiedriskais autobuss" apkalpotajos maršrutos tiks iekļautas papildu pieturvietas.
   
  Domes sēde (25.06.2018.)
  Ceturtdien, 28. jūnijā, plkst. 14.00  Jaunajā sēžu zālē Avotu ielā 12 notiks Saldus novada domes sēde.
   
  Saldus novada pašvaldības Novadnieku pagasta pārvalde paziņo, ka, pamatojoties uz Saldus novada domes lēmumu, ar šā gada 31. jūliju izbeidz sniegt pakalpojumu dzeramā ūdens piegādē un kanalizācijas ūdeņu savākšanā Jūsu īpašumam.
   
  Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar biedrību Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteri, aicina pieteikties uz 29. jūnija semināru "Kafija ar ekspertu", Saldū.
   
  2018. gada 14. jūlijā Vadakstē vadakstnieku un skolas absolventu salidojums.  
   
  Saldus novada pašvaldības iznomā zemi:
   
  Saldus novada pašvaldība aicina pieteikties uz telpu nomu Saldus Mūzikas un Mākslas skolu ēkā, Avotu ielā 12a.
   
  Vakar, 20. jūnijā, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts sasauca Civilās aizsardzības komisijas sēdi.
   
  Ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu  Saldus novada pašvaldība īsteno projektu Nr. 2017-2-TEM-M03007 “Viesizrādes Saldus novadā 2017./2018. gadā”.
   
  Saldus novada pašvaldība sveic Līgo svētkos un informē par darba laika izmaiņām.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Decembris 2018
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  03
  24


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 29. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017