Svētdiena,  18. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Aleksandrs, Doloresa
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+5.1°C
vējš 0.5 m/s
   
  No jūlija līdz septembrim veikti degradētās teritorijas sakārtošanas darbi Saldus novada Rubas pagastā.
   
  Sveicam 2017./2018. gada sezonas amatiermākslas kolektīvu vadītāju un speciālistu gada balvas “Kristāla Zirgs” pretendentus!   Gada balvas “Kristāla Zirgs” laureāti tiks noskaidroti svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā šo piektdien, 26. oktobrī, plkst. 15:00 Saldus Bērnu un jaunatnes centrā.
   
  Vairāku gadu garumā Saldus novada pašvaldība, sadarbojoties ar Latvijas Universitātes (LU) fondu, piešķir stipendijas sava novada jauniešiem, kuri uzsāk pamatstudijas kādā no Latvijas augstskolām.
   
  Jau šo sestdien, 27. oktobrī Saldus novada pilīs un muižā būs manāma rosība – pienākusi Leģendu nakts!
   
  Domes sēde (22.10.2018.)
  Ceturtdien, 25. oktobrī, plkst. 14.00  Jaunajā sēžu zālē, Avotu ielā 12, notiks Saldus novada domes sēde.
   
  Domājot par pilsētas viesiem un iedzīvotāju ērtību, iegādājoties biļetes uz pasākumiem, Saldus Tūrisma informācijas centrs rudens un ziemas periodā strādās arī sestdienās, bet darba dienu vakaros līdz plkst. 18.00!
   
  Šonedēļ sākas būvdarbi vides un infrastruktūras sakārtošanai Nākotnes ielas kvartālā Saldū.
   
  Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" 2018. gada novembrī Rīgā plāno rīkot bezmaksas apmācības uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem un citām ieinteresētām personām, kas vēlas iesaistīties mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) izglītošanā par patērētāju aizsardzības pamatjautājumiem.
   
  Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar Gateway&Partners, Finanšu institūcija ALTUM, LIAA, LTRK aicina uzņēmējus un sadarbības partnerus uz semināru/apmācībām “Kas ir jāzina, uzsākot darbību eksporta tirgos!”.  
   
  Saldus novada pašvaldība piedāvā nomāt zemi Zirņu pagastā.
   
  Laikā no šī gada 8. līdz 12. oktobrim Kurzemes pašvaldību un Kurzemes plānošanas reģiona pārstāvji kopā ar Lietuvas pašvaldību darbiniekiem devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Poliju un Vāciju, lai programmas Interreg Latvija-Lietuva projekta “Clean Brownfields” ietvaros iepazītos ar šo valstu pieredzi degradētu teritoriju sakopšanā. 
   
  Pabeigti būvdarbi  Saldus pilsētas vēsturiskajā centrā – Tirgotāju un Peldu ielās. Objekta nodošana ekspluatācijā paredzēta divu mēnešu laikā pēc būvdarbu pabeigšanas.
   
  Augot klientu pieprasījumam pēc vienkāršiem risinājumiem, lai veiktu savus finanšu darījumus, SEB banka turpina paplašināt attālināti pieejamo finanšu pakalpojumu klāstu.  
   
  25. oktobrī plkst. 19.00 Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts aicina iedzīvotājus uz sarunu Ezeres kultūras namā.
   
  Pirmdien, 15. oktobrī, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts tikās ar Latvijas Ģenerāļu kluba vadītāju-viceadmirāli Gaidi Andreju Zeibotu.
   
  Saldus novada pašvaldība 04.12.2018. Striķu ielā 3, Saldū rīko trešo publisko izsoli ar augšupejošu soli īpašumam Saldū, pirmpirkuma tiesīgo nav:
   
  Pašvaldības aģentūra “Socilais dienests” rīko publisku mutisku izsoli ar augšupejošu soli vieglajai automašīnai HYUNDAI H1.
   
  ❗❗❗ Informējam, ka Olgas Dreģes koncerts 13. oktobrī Kalnu kultūras namā, organizatorisku apstākļu dēļ, IR ATCELTS.  
   
  5. oktobrī Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu attīstības padome apstiprinājusi “Kurzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plānu 2017.–2020.gadam”. Tas nozīmē, ka pašvaldības var turpināt darbu pie sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pilnveides, kā arī sākt nepieciešamās infrastruktūras  attīstību Kurzemē.
   
  10. oktobrī svinīgi tika atklāts rekonstruētais pašvaldības autoceļš “Gaļas kombināts-Straumēni” teritorijā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Novembris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017