Ceturtdiena,  15. novembris,  2018
 
Vārda dienas:   Leopolds, Unda, Undīne
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+6.3°C
bezvējš
   
  Saldus novada pašvaldība informē, ka Saldus novada dome ir pieņēmusi saistošos noteikumus, kuri paredz piešķirt visiem pirmklasniekiem 50 eiro pabalstu mācību līdzekļu iegādei.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts un priekšsēdētāja vietnieks Raivis Zīrups šodien apmeklēja uzņēmumu SIA “Norplast”, kur tikās ar norvēģu uzņēmumu vadību Māri Meiju, Ivaru Liepu un Māri Pūni.
   
  Informējam par Saldus pilsētas bibliotēkas darba laika izmaiņām jūlijā.  
   
  Šogad pirmo reizi tiks piemērots likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” noteiktais, ka gadījumā, ja svētku diena - Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena – iekrīt sestdienā vai svētdienā, nākamo darba dienu nosaka par brīvdienu.
   
  Kapu svētki Saldus novada kapsētās šogad notiks augusta mēnesī.
   
  5. jūlijā sākas seguma atjaunošana uz Liepājas šosejas (A9) gandrīz 14 km garā posmā no krustojuma ar valsts vietējo autoceļu Lutriņi – Lašupe – Zirņi (V1146) līdz Skrundai.
   
  Saldus novada domes deputāts Roberts Sipenieks šodien piedalījās Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienai veltītajā pasākumā. 
   
  21. jūlijā Saldus novadā notiks minirallijs “Saldus 2018”, kurā piedalīsies arī Saldus novada domes vadība.
   
  1. jūlijā Saldus novada domes vadība, deputāti, darba grupa, kolektīvu vadītāji un mūsu lepnums – svētku dalībnieki, devās pacilājošā un grandiozā gājienā!
   
  27. un 28. jūlijā Saldū norisināsies viens no Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem – jau par labu tradīciju kļuvušais krāšņais un vērienīgais gaisa balonu festivāls "Saldus 2018". Šogad tajā piedalīsies gaisa balonu komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas.
   
  Nu jau par tradīciju ir izveidojusies Cieceres upes tīrīšanas talka, kura notiek jau ceturto gadu svētdienā pirms festivāla "Saldus Saule".
   
  1. jūlijā notiks XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku atklāšanas pasākumi, t.sk. arī vērienīgs Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājiens.
   
  Piektdien, 29. jūnijā, uzņēmums SIA "Saldus Druva" atklāja jaunu 540 slaucamo govju automātisko slaukšanas fermu.
   
  Biedrība "KIT” izsludina projektu konkursu “Kultūras pērles”. Projekta konkursa nolikumu un pieteikuma anketu skatīt pielikumā.
   
  Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts domes sēdi sāka ar sveicieniem no Valsts prezidenta kancelejas, nododot deputātiem Valsts prezidenta parakstītas fotogrāfijas no prezidenta vīzītes Saldū.  
   
  Aicinām piedalīties konkursā “Par skaistāko Latvijas daiļdārzu un lauku sētu” daiļdārzu īpašniekus, ainavu arhitektus un ainavu arhitektūras projektēšanas birojus, apstādījumu ierīkošanas firmas, kuru apstādījumu projekti realizēti gan privātajos dārzos, gan iestāžu un citu objektu apstādījumos.
   
  Pēc dabas katastrofas izsludināšanas lauksaimniecībā Lauku atbalsta dienests ir papildinājis informāciju, kā lauksaimniekam jārīkojas, lai saglabātu ES un valsts atbalstu par sausuma dēļ cietušajām kultūraugu platībām.     
   
  Jau šajā nedēļas nogalē no malu malām Rīgā sabrauks Dziesmu un deju svētku dalībnieki. Lai svētku nedēļā ikviens justos labi, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi aicina dalībniekus līksmot ar mēru kā arī rūpēties par savu veselību.
   
  Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošie XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās jau no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, kad skanēs noslēguma koncerts “Zvaigžņu ceļš”.  
   
                 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Kurzemes plānošanas reģions ir uzsākuši prioritārā pasākuma 2018. gadam “Pilotprojekts pašvaldībās remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”” realizāciju.  
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Novembris 2018 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2018. gada 9. novembris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017