Sestdiena,  23. februāris,  2019
 
Vārda dienas:   Almants, Haralds
Saldus novads - MEDUS PILIENS KURZEMĒ
*
Šobrīd
+1.6°C
DR vējš 5 m/s
   
  27.  septembrī plkst. 17.30 Skrundas kultūras namā, Lielajā ielā 1a, Skrundā, notiks informatīva sanāksme par dabas lieguma “Ventas un Šķerveļa ieleja” dabas aizsardzības plāna izstrādi turpmākajam 12 gadu periodam.
   
  No 19. - 23. oktobrim Saldū norisinājās Eiropas Jauniešu parlamenta 30. reģionālā sesija. Šeit pulcējās apmēram 100 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Īrijas, Šveices, Norvēģijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Kipras un citām Eiropas valstīm.  
   
  26. oktobrī Saldū notiks Saldus novada amatiermākslas kolektīvu vadītāju un speciālistu svētku pasākums “Kristāla Zirgs”, kurā tiks pasniegtas Gada balvas  par mākslinieciski kvalitatīvu/augstvērtīgu darbu un veiksmīgiem pasākumiem amatiermākslas popularizēšanā  2017./2018. gada sezonā.  
   
  Latviešu valoda ir viena no lielākajām Latvijas bagātībām, kas ir viena no vecākajām pasaulē, kā arī mūsu bagātais tautasdziesmu krājums ir unikāls pasaules kontekstā.  
   
  MFD Mobilās diagnostikas vienība dodas izbraukumos uz Latvijas novadiem, lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju saņemt diagnostikas pakalpojumus.
   
  2019. gada 16. februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā plkst. 10.00 norisināsies Veselības ministrijas rīkotās apmācības izglītības un sociālo iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošajiem pavāriem, pārtikas tehnologiem un citiem speciālistiem par veselīga uztura jautājumiem.  
   
  Pagājušajā nedēļā Saldus tehnikumā notika Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes nodaļas organizētais Biznesa kluba pasākums.
   
  11. februārī visā Eiropas Savienībā atzīmē vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 dienu, kuras ietvaros Latvijā norisināsies dažādas izglītojošas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības informētību par vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.
   
  Saldus novada pašvaldība turpina stiprināt attiecības ar sadraudzības pilsētām, veidojot kopēju mākslas izstādi, kas 3. februārī tika atklāta Villebonā, Francijā.
   
  Vai Tu jau esi izlēmis, kur šogad ēnosi?  Aicinām skolēnus uzdrošināties un ēnot vadošos amatus Saldus novada pašvaldībā!
   
  Svētdien, 3. februārī,  svinīgā pasākumā tika godināti aizvadītās sezonas labākie sportisti un treneri.
   
  Latvijas vidējo distanču skrējēja Līga Velvere piektdien Francijā izcīnīja otro vietu 800 metru skrējienā starptautiskās iekštelpu sacensībās vieglatlētikā.
   
  Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un AS "Citadele" aicina uzņēmējus piedalīties LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumā, kas notiks 6. februārī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 Saldus tehnikumā.
   
  29. janvārī Saldū viesojās Kanādas vēstnieks Latvijā ar delegāciju.
   
  No 25. līdz 27. janvārim Saldus novada pašvaldības pārstāvji domes priekšsēdētāja Māra Zusta vadībā apmeklēja Saldus sadraudzības pašvaldību Francijā – Villebon-sur-Yvette (Vilebona pie Ivetes upes), kur 26. janvārī piedalījās svinīgajā mēra pieņemšanā kultūras centrā.
   
  Šī gada sākumā veiktais pētījums liecina, ka gandrīz 80% Latvijas ģimeņu mājās ir galda spēles.
   
  Saldus  pagasta pārvalde piedāvā izīrēt biroja telpas Administrācijas ēkas 2. stāvā, Vienības ielā 15/17, Saldus pagastā.
   
  Turpinot pagājušajā gadā veiksmīgi iesākto tradīciju, Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts aicināja iedzīvotājus uz tikšanos – šoreiz Novadnieku pagastā, lai runātu par aktualitātēm pagastā un novadā.
   
  Saldus novada pašvaldības policijas priekšnieks Rolands Marģelis informē, ka vakar, 24. janvārī, Saldus novada domes deputāts Roberts Sipenieks, Saldus, Brocēnu un Kuldīgas pašvaldību policijas pārstāvji un Saldus makšķernieku kluba pārstāvji tikās ar Valsts vides dienesta resursu kontroles sektora vecāko inspektoru J. Sprugevicu, lai runātu par zivju resursu aizsardzības  pasākumiem.
   
  Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”, kas norisināsies 22. un 23. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā.
   
  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017
  Jautā mēram
  Jautā pašvaldībai

  Deklarēt dzīvesvietu

  PIESAKIES JAU TAGAD!
  < Februāris 2019 >
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv


   

  Saldus Novada Vēstis
  2019. gada 31. janvāris


   


  Saldus novada pašvaldība Striķu iela 3, Saldus, LV 3801, Tālrunis: + 371 63807280, Mob. 26582757, Fakss: + 371 63881100, E-pasts:
   
  • |
  • |
  www.saldus.lv © Saldus novada dome, 2017